FK Přepeře-Mříčná 15:1 (10:0)

Přepeře: Kumprecht – Tušer (46. Cimbál), Kupka, Feri, Kubáček – Trč (46. Pěnička), Peškar, Horák -Tokan, Martínek, Žabokrtský.
Branky:3.,26.,29.,32.,43.,44. Žabokrtský,5.,10.,81. Martínek,19.,35.,60. Tokan,63.,79.,83. Peškar
Rozhodčí: Liška
ŽK: 0:0
Diváků: 50

Zápas od prvních minut probíhal podle očekávání. Favorizovaní domácí se na semilském stadionu pustili do soupeře s velkou vervou a stříleli jeden gól za druhým, již v poločase byl stav 10:0. Ve druhém dějství fotbalisté Přepeř výrazně polevili a přidali „jen“ pět branek.

Střelecky se zaskvěl Žabokrtský, který vstřelil šest gólů už za první poločas. Další tři hráči ale také nastříleli hattrick! K vidění bylo spoustu krásných branek, za zmínku stojí výstavní rána Peškara, který z 25 metrů vyhnal všechny pavouky ze šibenice nebo slalom téhož hráče z půlky hřiště přes šest protihráčů, kdy si položil i brankáře a skóroval do prázdné branky. V tomto zápase byl prostě vidět rozdíl mezi aspirantem na postup a celkem bojujícím o záchranu. V celku Přepeř se po dlouhodobém zranění objevil Pěnička. @MK@