MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

  • Trenér- Pradella Franziska 739 718 452
  • 2011 a ml

  • Trenér – Bým Vladislav 604 763 899, v.bym@seznam.cz
  • 2011 a ml

  • Trenér – Novotný Petr 731 310 205
  • 2009 a ml
    Trenér – Vaníček Aleš 2009 a ml
    Trenér – Kumprecht Jiří 2009 a ml

    INFORMACE PRO RODIČE
    Děti budou rozděleny dle ročníku narození a výkonosti.

    St.přípravka
    budou děti 2009 a ml, trénovat budou po,st od 16 nebo dle týdeního plánu.Hrát budou OP Semily pro ročníky 2009 a ml v počtu 5+1.Svá utkání budou hrát 2x30min dle rozlosování níže.

    Ml.přípravka
    budou děti 2011 a ml, které dny se bude trénovat doplníme po dohodě s trenéry.Turnaje nebo zápas budeme upřesňovat.

    Na stránkách FK Přepeře bude odkaz vždy ke každému ročníku, kde budou psány informace o trénování, utkáních a informace pro rodiče.

    INFORMACE O PLATBÁCH.

    Částka na ročník 19/20 je stanovena na 900Kč za podzim,(září,říjen,listopad) a jaro 1500Kč jaro(únor,březen,duben,květen,červen) za hráče.Platbu za podzim prosíme uhradit nejpozději do 10.11.2019.Číslo účtu bude doplněno, do poznámky pro příjemce uvádějte jméno a příjmení hráče.

    Plán na týden 19.08-25.08.2019

    Sraz na TJ je vždy 15min před začátkem.
    Na MU nejpozději 30min před začátkem. Omluva neúčasti v dostatečném předstihu trenérům.

    PO…..16:00 hřiště Přepeře, všichni společně

    Út…..volno

    St….16:00 hřiště Přepeře, všichni společně

    Čt…..volno

    Pá…..volno
    So…..volno zápas muži ČFL FKP-Brozany 10:30,hřiště Přepeře.
    Příjdi podpořit a zafandit.

    Ne…..10:30 venku SK Jilemnice Martinice.(bude ještě upřesněno,možnost přeložení)
    Nominace:

    OP Semily podzim ročník 2009 a ml.

    1. kolo
    Neděle 25. 8. 2019 10:30
    SK Jilemnice/Jívan Bělá B – FK Přepeře, v jednání možnost přeložení

    2. kolo
    Neděle 1. 9. 2019 09:30
    FK Přepeře – TJ Sokol Horní Branná, v jednání možnost přeložení na út 10.9 16:30

    3. kolo
    Čtvrtek 5. 9. 2019 17:00
    FK Jablonec, z.s. – FK Přepeře

    4. kolo
    Neděle 8. 9. 2019 09:30
    FK Přepeře – TJ Sokol Nová Ves, v jednání možnost přeložení na út 17.9 16:30

    5. kolo
    Neděle 15. 9. 2019 09:00
    SK Studenec A – FK Přepeře

    6. kolo
    Neděle 22. 9. 2019 09:30
    FK Přepeře – SK Studenec B, v jednání možnost přeložení na út 01.10 16:30

    7. kolo
    Středa 25. 9. 2019 17:00
    TJ Sokol Martinice – FK Přepeře

    8. kolo
    Neděle 29. 9. 2019 09:30
    FK Přepeře – TJ Vysoké nad Jizerou, v jednání možnost přeložení na út 15.10 16:00

    9. kolo
    Sobota 5. 10. 2019 09:30
    TJ Sokol Roztoky – FK Přepeře

    10. kolo
    Středa 9. 10. 2019 16:30
    FK Přepeře – TJ Sokol Rovensko

    11. kolo
    Neděle 13. 10. 2019 09:30
    FK Sedmihorky – FK Přepeře

    13. kolo
    Neděle 27. 10. 2019 09:30
    FK Přepeře – SK Jilemnice/Jívan Bělá A