HISTORIE

O klubu:

Historie klubu FK Přepeře se píše od roku 2013. Vše začalo vytvořením občanského sdružení FK Přepeře. Zakladateli jsou Kupka Michal jako předseda ,Kvapil Miroslav a Bým Vladislav jako místopředsedové. Nové hřiště je již vybudováno v Přepeřích u Turnova (z návse směr Ohrazenice, před železničním přejezdem vlevo za silničáři).Nyní probíhají dokončovací práce.
Po fotbalové sezóně 2012/2013 jsme opustili do té doby naši domovskou arénu v Sekerkových Loučkách, kde jsme do té doby hráli pod hlavičkou SK Mírová pod Kozákovem „B“. V sezóně 2013/2014 jsme vystupovali na fotbalové scéně pod hlavičkou SK Semily „B“. Bohužel v Semilech jsme museli začínat od začátku, to znamená od „PRALESA“ od okresní soutěže. Tu jsme vyhráli bez porážky, pouze s jednou remízou v Libšátě, s tamním „béčkem“ 2:2. Do sezóny 2014/2015 jsme nastoupili již jako nováček FK Přepeře, do okresníko přeboru s „A“ týmem a do okresní soutěže s „B“ týmem. „A“ tým vyhrál okresní přebor a postoupil do I.B třídy. „B“ tým skončil na 8.místě v okresní soutěži. V sezóně 2015/16 A tým splnil cíl, vyhrál 1B třídu a opět postoupil, tentokrát do 1A třídy.

 

O obci:

Obec Přepeře se nachází v okrese Semily, kraj Liberecký, v západním sousedství města Turnova, na pravém břehu řeky Jizery. Obec se připomíná r. 1323. Pozdně gotický kostel sv. Jakuba z pol. 16. stol. Obec se dále může pochlubit několika stavbami lidové architektury pojizerského typu.

Počet obyvatel (včetně cizinců): 902 (stav k 1.1.2014)

Pošta: Ano
Škola: Ano
Zdravotnické zařízení: Ne
Policie: Ne

Napsat komentář