Bozkov“B“-FK Přepeře 0:9 (0:2)

Přepeře: Kumprecht – Tušer, Kupka (46. Martínek), Feri, Kubáček – Trč (75. Víšek), Horák (70. Cimbál), Peškar, Císař – Žabokrtský, Tokan (76. Pěnička).
Branky:15. vlastní, 27. a 50. Tokan, 47. Žabokrtský, 55., 76. a 77. Peškar, 79. Císař, 89. Feri.
Rozhodčí: Štuk
ŽK: 1:2
Diváků: 80

Už v 5. minutě se po nahrávce Císaře uvolnil na levé straně Kubáček, centroval na Žabokrtského, ale ten první velkou šanci neproměnil. V 15. minutě před dotírajícím Tokanem, chtěl dát malou domů gólmanovi jeden z obránců, ale trefil pouze svoji branku, vlastní gól tak načal skóre zápasu. Po šancích Tokana a Žabokrtského ve 27. minutě po průniku Horáka a s pomocí teče Trče zvýšil Tokan na 0:2. Hosté měli dvě další šance, ale neproměnili, a první půle tak skončila pro domácí ještě nadějně.

Ve 47. minutě Peškar dával krásný balón za obranu, Žabokrtský skvěle dobíhal, ale špatně trefil, paradoxně díky tomu se domácí brankář položil na zem a Žabokrtský v klidu uklidil míč k levé tyči na 0:3. Po třech minutách Horák nahrával ze středu hřiště na pravou stranu Tokanovi, který nekompromisně zavěsil na zadní tyč – 0:4. V 55. minutě kopal Peškar přímý volný kop po faulu na Horáka, domácí gólman si postavil špatně zeď a Peškar dal přesnou ranou na 0:5. V 76. minutě znovu Peškar zahrával přímý volný kop, tentokrát po faulu na Tokana, a bylo to 0:6. O minutu později Peškar zkompletoval hattrick po krásné narážečce dlouho zraněného Pěničky – 0:7. V 79. minutě se trefil Císař hlavou, po kombinaci Peškara s Pěničkou – 0:8. V 89. minutě Feri po skrumáži uzavřel skóre na konečných 0:9.