Sestava: Kumprecht – Žabokrtský (46. Tušer), Kupka, Feri, Kubáček – Horák, Rohacký, Peškar (84. Víšek), Císař – Tokan, Martínek (65. Trč).
Branky: Kučera 2 (obě z penalty), Kobr – 8., 41. a 70. Tokan, 20. Peškar.
Rozhodčí:Procházka
ŽK:3:1
Diváků:80

Již v 1. minutě se do velké šance po svém úniku dostal Tokan, ale neproměnil. V 8. minutě už byl stejný hráč před brankou úspěšný po krásném úniku Horáka po pravé straně – 0:1. ve 20. minutě zvýšil Peškar na 0:2 z přímého volného kopu po faulu na Martínka. Ve 41. minutě Tokan střílel do prázdné branky po srážce domácího gólmana se svým obráncem – 0:3.

Ve druhé části se domácí zlepšili a snížili na 1:3. V 70. minutě Tokan zvýšil 1:4 po průniku Císaře přes čtyři domácí hráče a zkompletoval svůj hattrick. Domácí ovšem dál příkladně bojovali a dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Dvakrát se přitom mezi střelce zapsal domácí brankář Kučera proměněnými pokutovými kopy, za výkon tak byli odměněni potleskem od svých fanoušků.