Sestava:Kumprecht – Žabokrtský, Kupka, Feri, Kubáček – Trč (46. Tokan), Rohacký, Peškar, Horák – Martínek (85. Víšek), Císař.
Branky:20.Feri,82.Martínek
Rozhodčí: Šubrt
ŽK: 0:1
Diváků: 50

Celý zápas kromě výjimky ve 47. minutě, kdy po chybě domácí středové řady, zahrozili jedinkrát hosté, měli domácí trvalou převahu a zahazovali jednu šanci za druhou. Největším spalovačem byl Martínek, ale i tak právě tento hráč zápas rozhodl. Po dvou nevyužitých šancích Martínka centroval Žabokrtský na levé křídlo, kde se uvolnil Horák (asi nejlepší hráč utkání), ten předal míč na Martínka, který ale hlavou znovu nedal. Ve 20. minutě už to ale domácím vyšlo. Na pravé straně vhodil aut Žabokrtský, narazil si Martínkem, zacentroval do pokutového území a Feri otevřel skóre zápasu. Do konce první půle nevyužili velké příležitosti ještě Císař a znovu Martínek.

Ve 49. minutě Martínek vstřelil gól na 2:0, ale ten nebyl uznán pro ofsajd. V 65. minutě přímý volný kop zahrával Peškar a Martínek hlavou znovu šanci neproměnil. V 67. a 68. minutě další příležitosti promarnil tentokrát Císař. V 82. minutě definitivně rozhodl zápas Martínek zvýšením na 2:0 po nahrávce Peškara. @VB@