Sestava:Koudelka-Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Peškar,Bína,Mička,Ježek-Abraham-Řeháček
Branky:34.Veber,58.Valentin(pen.)-66.Petřík,76.Řeháček
Rozhodčí:Blaschke-Horák,Kovářová
ŽK:5:2
Diváků:300

Úvod zápasu před početnou diváckou kulisou patřil hráčům Přepeř,kteří měli míč pod kontrolou a zatlačili domácí na jejich polovinu.První velkou šanci ovšem měli rovenští fotbalisté.Ve 13.min podnikli rychlý protiútok,po pravém křídle zatáhl míč Krejčík,přesně odcentroval na Štěpničku,jenž z penalty trefil dobře postaveného Koudelku,který jeho střelu vyrazil na roh.Ve 22.min zahrával přepeřský Peškar z 22 metrů trestný kop,ale jeho střelu vyrazil domácí brankář nad břevno.Ve 29.min centroval z levé strany Nesvadba,na zadní tyč si naběhl Hrmo a jeho dělovka z první těsně minula tyčku domácí branky.O dvě minuty později se Přepeře dostaly do další šance,když se centr z pravé strany odrazil na velké vápno a Hrmovu pohotovou střelu vyrazil Prokopec nohou na brankové čáře.Ve 34.min se domácí dostali k dalšímu rychlému protiútoku,Koubek našel Vebera,ten prostřelil Koudelku a otevřel skóre 1:0.Ve 37.min se v domácím vápně uvolnil Řeháček,ale jeho přihrávku obránci v poslední chvíli odvrátili na roh.Druhý poločas začal velkou šancí Přepeř.Hrmo zatáhl balón po pravé straně,přihrál Bínovi,který přesně odcentroval na Řeháčka,který hlavou z malého vápna minul branku rovenských.V 57.min se dostal rovenský Koubek do vápna,napřáhl ke střele,ale Nesvadba mu skluzem vypíchl balón,Koubek ho kopl do paty a rozhodčí kupodivu odpískal penaltu.K té se postavil Valentin a nedal Koudelkovi šanci 2:0.Po této brance vrhly Přepeře vše do ofenzívy,v obraně zůstal jen stoper Vokáček.V 60.min se uvolnil na pravé straně Bína,odcentroval a Ježek hlavou těsně minul branku.O minutu později si na Linhartův centr naběhl na zadní tyč obránce Petřík,ale přestřelil.V 64.min se domácí Veber dostal do rychlého brejku,z levé strany se řítil na Koudelku,ale netrefil branku.V 66.zahrával přepeřský Hrmo rohový kop,na jeho centr si naskočil Petřík a hlavou rozvlnil síť za Prokopcem 2:1.Přepeře dále hrály na riziko a v 73.min se jim to málem nevyplatilo,Veber se opět řítil sám na Koudelku,ale ten jeho střelu zneškodnil.V 76.min se po centru do vápna dostal k míči Řeháček,uvolnil se a střelou na zadní tyč vyrovnal na 2:2.V 83.min mohl dokonat obrat Ježek,který se ve vápně uvolnil,ale jeho střela těsně minula branku.

P.S.:Domácí spoléhali na brejky,což jim vycházelo.Naši hráči prokázali silnou vůli a vyrovnali,v závěru jsme mohli i výsledek otočit.Hrálo se před početnou diváckou kulisou a remíza byla zasloužená.