Sestava:Koudelka-Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Krasnický,Bína,Vlach,Peškar(79.Mička)-Ježek(76.Tokan),Řeháček(87.Horák)
Rozhodčí:Matas – Sedláček,Karrmann
ŽK:3:1
ČK:0:1 (28.Kotlár)
Diváků:150

V sobotním pojizerském derby začaly lépe Přepeře.V 5.min vysunul Nesvadba Řeháčka,který postupoval z levé strany na brankáře Kopala,který jeho střelu vyrazil a dobíhající Ježek se k dorážce nedostal.V 11.min zahrozili hosté-po kombinaci na pravém křídle odcentrovali a osamocený Makula trefil tyčku.Ve 23.min hosté zahrávali z pravé strany rohový kop,ale než se balón dostal z jejich hlavy do sítě,tak rozhodčí odpískal útočný faul.Ve 28.min se rozběhl přepeřský Bína k velkému sólu,prostrčil si míč mezi tři obránce a když se chystal udělat kličku brankáři,tak byl těsně před vápnem zezadu faulován Kotlárem.Ten obdržel červenou kartu a zápas pro něho skončil.K trestnému kopu se postavil Hrmo a jeho prudká střela zazvonila na břevně brodské branky.Přepeře už za dvě minuty přesilovku využily.Po rozehraném rohu z pravé strany poslal Vlach prudký centr na který si naskočil Nesvadba a hlavou rozvlnil hostující síť 1:0.Ve 34.min unikl po pravé straně železnobrodský Šefr,ale Koudelka byl pozorný a střelu vyrazil na roh.Ve 36.min poslal Nesvadba pas za hostující obranu,k míči se dostal Ježek,jehož střelu obránce srazil na roh.V 54.min perfektně přihrál Vlach Řeháčkovi,který běžel sám na brankáře,udělal mu kličku a s přehledem poslal míč do branky 2:0.Zbytek zápasu pak byl již plný nepřesností a osobních soubojů.Za zmínku stojí ostrý faul Nesvadby na Maryška v 74.minutě,po kterém byl hostující hráč ošetřován.V 89.min vstřelily Přepeře třetí branku Tokanem po centru Horáka,ale ta nebyla pro postavení mimo hru uznána.

P.S.: Nebylo to nijak pěkné utkání,spousta nepřesností.Ale důležité tři body zůstaly doma.