Sestava:Kumprecht-Horák O.(89.Kvapil),Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Vlach,Abraham,Horáček-Ježek,Martínek
Branky:Horáček – 79.,89. Martínek,5.Ježek,43. Abraham,77. Vlach (pen.)
Rozhodčí:Mařatka – Špidlen,Špáta
ŽK: 1:1
Diváků:50

Přepeře se ujaly vedení již v 5.minutě.Bína zatáhl míč po pravé straně,odcentroval pod sebe na nabíhajícího Ježka a jeho prudká střela skončila s pomocí tyče v síti 0:1.V 19.min domácí podnikli rychlý výpad po pravé straně.ale jejich střela rozvlnila pouze boční síť.Ve 23.min se domácí opět dostali ke střele a tentokrát musel již Kumprecht předvést své umění a vyrazit ji na rohový kop.Po rohovém kopu vznikla před brankou Přepeř skrumáž,balón se dostal k domácímu Horáčkovi a ten střelou k tyči vyrovnal 1:1.Po vyrovnávací brance zatlačily Přepeře domácí před jejich branku,ale spousta centrů nenašla ve vápně adresáta.Ve 43.min nešel dlouhým pasem Petřík nabíhajícího Ježka,ten přistrčil Abrahamovi,který se ve vápně uvolnil kličkou a s přehledem k tyči zavěsil 1:2.Na začátku druhé půlky,po sérii rohů odcentroval Bína a Abraham hlavou těsně minul branku domácích.V 65.min unikl po pravé straně Ježek,odcentroval a Martínek z malého vápna hlavou opět minul branku domácího Černého.O minutu později centroval Abraham a Martínek hlavičkou trefil tyč.V 76.min unikal již vyčerpaným domácím obráncům Martínek,byl faulován a kopala se penalta.K té se postavil Ondra Vlach a se stěstím ji proměnil 1:3.To byl jubilejní stý gól Přepeř v letošním ročníku.V 79.min se na pravé straně uvolnil Bína a jeho přesný centr uklidil hlavou do sítě Martínek 1:4.V 89.min opět centroval z pravé strany Bína,Abraham potvrdil svůj přehled a pustil míč mezi nohama na nabíhajícího Martínka,pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku 1:5.

P.S.:Bylo to povinné vítězství.Hra postrádala přesnost a rychlost.