Sestava:Koudelka-Fedorko,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Horák O.,Vlach,Bína,Horáček-Martínek(80.Tokan),Ježek
Rozhodčí:Nešněra – Paulus,Havel
ŽK:2:4
ČK: 1:1
Diváků:180

Ve středu přivítaly Přepeře v semifinále poháru LKFS na Městském stadionu v Turnově celek krajského přeboru FK Sedmihorky.
Začátek zápasu byl z obou stran opatrný,mužstva hrála ze zabezpečených obran a čekala na chybu soupeře.Ve 14.min vybojoval Ježek na polovině Sedmihorek míč,rozehrál na Bínu,který českou uličkou vyslal Martínka a ten před brankářem Špínou nezaváhal a poslal Přepeře do vedení 1:0.Ve 23.min nezachytili domácí náběh Vaníčka,ten se s míčem dostal do pokutového území,kde ho stíhající Fedorko fauloval.Následovalo vyloučení a pokutový kop pro Sedmihorky.Míč si na penaltový puntík postavil Kroupa jehož střelu k tyči Koudelka vyrazil,ale na dorážku už byl krátký 1:1.Po této brance se Přepeře,hrající o desíti hráčích,zatáhly a spoléhaly na rychlé protiútoky.Hráči Sedmihorek měli míč častěji na kopačkách,ale zkušená obrana domácích je nepustila do žádné šance.Naopak ve 42.min přepeřský Vlach vystřelil levačkou z hranice velkého vápna a Špína v brance Sedmihorek měl plné ruce práce aby míč vyrazil.
Na začátku druhého poločasu,ve 47.min,zahrával Nesvadba z levé strany trestný kop,míč propadl k Martínkovi,ten ač držen obránce, propálil vše co mu stálo v cestě a vstřelil druhý gól 2:1.V 57.min přepeřský Bína prostrčil do velkého vápna Martínkovi,jehož střelu obránce zablokoval,k dorážce se dostal Vlach,ale brankář Špína konečkama prstů vyrazil na roh.V 66.min byl při rychlém protiútoku faulován Ježek a sedmihorský Drahoňovský se po druhé žluté kartě šel také předčasně sprchovat.Tím se počet hráčů na hřišti vyrovnal.V dalším průběhu zápasu se Sedmihorky snažily vyrovnat,ale jejich kombinace končila před velkým vápnem Přepeř,o čemž svědčí fakt,že za celý druhý poločas nešla na Koudelku jediná střela.V 71.min domácí Petřík zatáhl míč po levé straně,přistrčil ho Horáčkovi,ale jeho prudkou střelu na přední tyč zneškodnil brankář Špína.Zbytek zápasu již Přepeře kontrolovaly výsledek a nedaly Sedmihorkám šanci vyrovnat.

P.S.:Výborně odehraný zápas.I když jsme hráli skoro 70.minut o desíti,tak jsme soupeře k ničemu nepustili a naopak vstřelili vítěznou branku.Hráčům patří veliké díky.