Sestava:Koudelka-Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Peškar(21.Horák O.)Abraham(81.Císař),Vlach,Horáček-Ježek(81.Kvapil).
Branky:4.Abraham,29.,52.,80, Ježek
Rozhodčí:Marek – Vrtal,Čurda
ŽK: 3:2
Diváků:100

Přepeře přivítaly v dalším kole poháru LKFS suverénně vedoucí celek krajského přeboru fotbalisty Jiskry Mšeno.Od začátku se pustili hráči Přepeř do soupeře bez respektu a hned v 1.min Ježek posunul míč na levou stranu na rozběhnutého Horáčka,jehož střelu na zadní tyč chytil hostující brankář Krásný s vypětím všech sil.V 5.min rozehrál přepeřský Peškar rohový kop na Petříka,ten odcentroval a Vokáček na zadní tyči posunul před branku a zkušený Abraham míč z malého vápna zasunul do sítě 1:0.Po této brance přebralo iniciativu Mšeno,ale Přepeře hrozily z rychlých protiútoků.V 18.min hostující Král kroutil trestný kop z pravé strany na zadní tyč,ale Koudelka byl pozorný a vyrazil na roh.Ve 21.min se do šance dostával domácí Horáček,ale jeho střelu levačkou vyrazil mšenský brankář nohou na roh.Ve 29.min Petřík poslal míč za obranu Mšena,Ježek si ho nechal jednou skočit a pak prudkou ranou na přední tyč zvýšil na 2:0.Zbytek poločasu se hra nezměnila,hosté sice drželi míč více na svých kopačkách,ale jejich převaha byla platonická.Ve druhém poločase,ve 49.min centroval přepeřský kapitán Hrmo z pravé strany a Vokáčkově hlavičce chybělo pár decimetrů aby neskončila v pravé šibenici.V 52.min vybojoval balón na hostující polovině Abraham,který pak prokázal svůj přehled a obloučkem přehodil hostujícího stopera a nabíhající Ježek chladnokrevně přeloboval brankáře Krásného 3:0.V 57.min zahrozili hosté-po přesném centru z levé strany hlavičkoval na penaltě osamocený Krejčík,ale Koudelka reflexivně vyrazil na roh.V 69.min Horáček přihrál přesně na Abrahama,ten našel uličkou nabíhajícího Ježka,ale tentokrát jeho pokus brankář hostí špičkou nohy vyrazil na rohový kop.V 77.min postupoval z pravé strany Bína,předložil míč na velké vápno Vlachovi,jehož dělovku vyrazil brankář Mšena na rohový kop.V 79.min kopal trestný kop z 22 metrů Hrmo,jeho prudkou střelu k tyči ale hostující brankář vyrazil na rohový kop.Z rohového kopu se míč dostal k Bínovi,ten našel ve vápně Ježka,který si míč zpracoval na prsa a nechytatelná pumelice málem protrhla síť 4:0.Ve 89.min postupovali dva hráči hostí na samotného Koudelku,ale ten slabou střelu Pelty do prázdné branky stihl na brankové čáře doběhnout.V poslední minutě nezachytil náběh hostujícího hráče do vápna domácí Horák,při pokusu o střelu ho fauloval a hosté kopali penaltu.K jejímu zahrání se postavil Chropůvka,na jehož střelu k tyči si sice Koudelka sáhl,ale přesto míč skončil v síti a hosté alespoň snížili na 4:1.

P.S.:Perfektní výkon všech hráčů,k tomu není co dodat.Je dobře,že Ježek rychle zapomněl na zápas s Košťálovem a dnes hattrickem sestřelil Mšeno.