Sestava:Koudelka-Hrmo(39.Horák O.),Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Vlach,Abraham(84.Kvapil),Horáček-Ježek,Fedorko
Branky:23.,50.,83. Abraham,45. Petřík,54.Nesvadba,78.Ježek
Rozhodčí:Špidlen-Maruška,Dytrt
ŽK: 1:2
Diváků:70

Přepeře na turnovském stadionu začaly utkání počátečním náporem.Již ve 3.min se Bína na pravém křídle zbavil obránce,odcentroval na penaltu,kde Fedorko ve výskoku hlavičkoval a hostující brankář Průcha reflexivně vyrazil jeho hlavičku na břevno.V 6.min se dostal po kombinaci k balónu Vlach a z 18ti metrů vyslal prudkou střelu,kterou ale hostují brankář tentokrát vyrazil z pod břevna na rohový kop.Ve 22.min unikl po pravém křídle Bína,dostal se do vápna,udělal kličku obránci,který ho podrazil,ale píšťalka rozhodčího zůstala němá….O minutu později Bína svojí akci po pravém křídle zopakoval,ale stihl odcentrovat pod sebe na hranici velkého vápna,kde nabíhající Abraham do protipohybu brankáře s přehledem skóroval 1:0.Ve 42.min zatáhl po levé straně míč Petřík,odcentroval na Ježka,který prodloužil na zadní tyč,ale nabíhající Horák netrefil odkrytou branku.Ve 45.min odcentroval z pravé strany Horák a Petřík se na penaltě ve výskoku položil do střely a pravačkou nekompromisně zavěsil 2:0.Druhý poločas začal opět náporem Přepeř. V 50.min Vlach našel za obranu nabíhajícího Ježka,který nezjištně hlavou přiťukl Abrahamovi a ten s klidem podél vybíhajícího brankáře zvýšil na 3:0.V 54.min byl faulován Bína.K trestnému kopu z 25 metrů se postavil Nesvadba a svojí obávanou levačkou přes zeď vymetl pavučiny v levé šibenici 4:0.Po této brance hra ztratila plynulost,domácí se nikam nehnaly a hosté se více než hře věnovali diskuzím s rozhodčími.V 77.min Bína centroval z pravé strany,Horáček si zpracoval míč na prsa,a jeho pohotová střela šla pár decimetrů nad branku.O minutu později výborně hrající Abraham vystihl na půlce rozehrávku hostí a svojí přesnou přihrávkou vybídl Ježka k sólu.Přepeřský kanonýr nezaváhal a střelou na zadní tyč nedal gólmanovi šanci 5:0.V 83.min vyslal Bína za obranu opět Ježka a ten předložil před prázdnou branku lahůdku pro Abrahama,který zkompletoval hattrick-6:0.V 87.min pláchl po pravém křídle Bína,odcentroval a nabíhající Ježek trefil tyčku.

P.S.:Od začátku jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.Výborně zahrál Abraham,který byl skoro u všech branek.