Sestava:Koudelka-Kvapil,Vokáček,Nesvadba,Horáček-Bína,Vlach,Abraham,Peškar-Ježek,Martínek(89.Vrabec)
Branky:68:Cerman,83.Janata – 1.Peškar,77.Ježek,87.Nesvadba,90.Vrabec
Rozhodčí:Ouředník – Šmíd,Brož
ŽK :0:1
Diváků:100

Sobotní zápas se odehrál na rozmáčeném,těžkém terénu.Hned ve 26.vteřině zápasu favorizované Přepeře šly do vedení.Vokáček našel křižným pasem levého obránce Horáčka,který se protáhl po levém křídle,nacentroval pod sebe na vápno a nabíhající Peškar uklidil míč k tyči.V 8.min unikl obráncům Ježek,který chtěl celou akci ještě vyšperkovat přihrávkou na Martínka před prázdnou branku,ale ten v koncovce trestuhodně selhal.V 11.min neklapl domácím ofsajd systém a Ježek se řítil z půlky sám na brankáře,ale také selhal a netrefil branku.Ve 12.min se k odraženému balónu ve velkém vápně opět dostal Ježek,ale nikým neatakován opět netrefil zařízení.V dalších minutách si přepeřští vypracovali několik dalších šancí,které volaly po gólu,jenže jejich střelci si v sobotu neobuli střelecké kopačky.Domácí za první poločas nijak Koudelku neohrozili.Ve 40.min uvolnil Vlach na pravé straně nabíhajícího Bínu,který centrem nabídl další šanci na penaltě stojícímu Martínkovi,který ovšem v dobré pozici přestřelil.Druhý poločas začal opět tutovkou Přepeř. Ve 47 min uháněl Ježek sám na brankáře Klazara,ale ten jeho střelu vyrazil špičkou nohy na roh.Domácí zjistili,že Přepeře jsou dnes v koncovce jalové a začali vystrkovat růžky.V 51.min unikal po pravé straně košťálovský Sádek,ale Koudelka jeho šanci zneškodnil.V 68.min se už ale domácí radovali.Na centr z pravé strany si naskočil Cerman a hlavičkou k tyči skóroval 1:1.Byl to první gól,který Koudelka na jaře inkasoval.Tato branka jako by polila košťálovské živou vodou,hra se začala přelévat z jedné strany na druhou.V 77.min již po několikáté unikl přepeřský Ježek a tentokrát domácího brankáře prostřelil a dostal Přepeře do vedení 1:2.V 83.min ale přepeřský Horáček,zaskakující na levém kraji obrany, zbytečně ztratil balón a domácí z rychlého protiútoku vyrovnali Janatou na 2:2.Přepeře nechtěly ztratit body,zmobilizovaly síly a v závěrečné pětiminutovce rozhodly o svém vítězství.V 87.min zahrával Nesvadba trestný kop od postranní čáry a jeho prudký centr skončil v šibenici košťálovské branky 2:3.V 89.min poslaly Přepeře do útoku místo zraněného Martínka náhradního brankáře Vrabce.V 90.min zastavil na půlce protiútok domácích přepeřský Kvapil,posunul na Abrahama,který vyslal do uličky právě čerstvého Vrabce,který ukázal obávaným kanonýrům jak se proměňují šance a zvýšil na konečných 2:4.

P.S.:Utkání nezastihlo naše útočníky v dobrém rozpoložení.Místo abychom v 15.min vedli 5:0,tak se strachujeme o výsledek.Závěr utkání jsme zvládli a odvážíme si důležité tři body.