Sestava:Koudelka-Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Horák O.-Vlach,Peškar,Horáček-Fedorko(88.Tokan),Ježek
Branky:33: Hrmo (pen.),50. Horák O.,88. Fedorko
Rozhodčí:Kvítek-Špáta,Šůma
ŽK: 1:4
Diváků:50
V sobotním větrném počasí začaly Přepeře obvyklým náporem.V 9. min si ve vápně obhazoval Ježek posledního obránce,který zachytil míč rukou,ale penalta se k údivu všech nepískala.Ve 14.min se opět Ježek uvolňoval na hranici velkého vápna,za záchranou brzdu zatáhl obránce Bláha a vyfasoval žlutou kartu.K trestnému kopu se postavil Nesvadba a levačkou těsně minul pravou šibenici.Ve 23.min se po sérii rohových kopů dostal k míči Vokáček,jehož prudkou střelu vyrazil brankář Kubínek před Nesvadbu,ale i jeho dorážku dokázal zlikvidovat.Ve 25.min se uvolnil ve vápně Ježek,jenže Kubínek měl svůj den a jeho šanci vyrazil na roh.Ve 32.min Fedorko prostrčil na nabíhajícího Ježka,ten byl ve vápně faulován Švarcem a byla z toho penalta.K jejímu zahrání se postavil tradiční exekutor Jura Hrmo a s přehledem ji proměnil 1:0.Ve 35.min hosté zaútočili po pravé straně,ale prudký centr Koudelka nadvakrát zneškodnil.Ve 39.min se Ježek prohnal hostující obranou,jeho střelu brankář s námahou vyrazil a dobíhající Fedorko z penalty přestřelil.Na začátku druhého poločasu,v 50,min Přepeře zvýšily své vedení,když Horáček unikl po levé straně,odcentroval a Ondřej Horák přesně zakončil.V 71.min vybojoval Petřík na vlastní půlce míč,nahrál Horáčkovi,ten unikl po levém křídle a jeho centr našel za vápnem nabíhajícího pravého obránce Hrma,který z voleje prudkou ranou do spojnice břevna s tyčí zazvonil na branku hostí.V 88. min si na dlouhý pas Hrma naběhl Fedorko a lišácky hlavou přehodil brankáře Kubínka 3:0.

P.S. Druhý poločas nebyl tak kvalitní jako první.Soupeř byl houževnatý,ale téměř k ničemu jsme ho nepustili a po zásluze bereme tři body.