Sestava:Kumprecht-Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Vlach,Peškar,Horáček(67.Trč)-Fedorko(46.Tokan),Ježek(46.Horák O.)
Branky:7.,17.,25. Horáček,60.Bína,65.Tokan
Rozhodčí:Halama-Hnětynka,Šmíd
ŽK :0:2
Diváků:50

Přepeře do středečního pohárového utkání s účastníkem krajského přeboru vstoupily náporem.Již ve 2.min posla Peškar dlouhý míč za obranu,na který si naběhl Fedorko,předběhl obránce ale jeho střela z hranice velkého vápna těsně minula branku Bozkova.V 7.min unikl po levém křídle opět Fedorko,předložil balón pod sebe na Horáčka a ten s přehledem skóroval 1:0.Ve 13.min si dobře naběhl na pas Bíny agilní Fedorko,postupoval sám na brankáře,ale opět netrefil branku.V 17.min se po levém křídle protáhl rychlonohý Horáček a prostřelil brankáře Králíčka 2:0.Ve 25.min se Ježek zbavil obránce,vnikl do vápna a předložil před prázdnou branku lahůdku pro Horáčka,který zkompletoval hattrick 3:0.Ve 35.min našel Petřík na velkém vápně osamoceného Ježka,jehož střelu brankář s námahou vyrazil nohou na rohový kop.Ve 40.min se ocitl sám před gólmanem hostí opět Ježek,ale ten jeho pokus vyrazil a dorážka přepeřského hráče skončila na tyči.
Začátek druhého poločasu začal platonickým tlakem Bozkova,který zahrával sérii rohových kopů,ale domácí obrana si s tím poradila.Po té opět převzaly iniciativu Přepeře.V 60.min vybojoval důrazný Bína balón,obešel obránce a podél brankáře zvýšil na 4:0.V 65.min vysunul českou uličkou Bína Tokana a ten okolo nohy brankáře rozvlnil síť 5:0.O tři minuty později se Tokan opět řítil sám na brankáře,ale tentokrát ho Králíček vychytal.V 71.min zahrávaly Přepeře přímý volný kop z 22 metrů a kapitán Hrmo trefil přes zeď tyč.V 80.min se do šance dostali i hosté.Po faulu na hranici velkého vápna zahrávali také přímý volný kop,ale domácí brankář Kumprecht střelu do horního růžku pěkným zákrokem vyrazil na roh.

P.S.:Zcela zasloužená výhra a postup.Opět škoda neproměněných šancí.(MK)