FK Přepeře – Sokol Ruprechtice 3:0 (1:0)

Sestava:Koudelka – Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Vlach,Peškar,Horáček(70.Horák O.)-Martínek(10.Tokan),Ježek(80.Fedorko)
Branky:34. Hrmo,75.,76. Ježek
Rozhodčí:Bohata-Pavlů,Frýda.
ŽK: 2:2
Diváků:100
Sobotní zápas se odehrál se odehrál na sice těžkém,ale velice kvalitně upraveném trávníku Městského stadionu v Turnově.Domácí od začátku kontrolovali hru,ale bohužel již v 5.min se zranil nejlepší jarní střelec Martínek a tak mnoho centrů do vápna se minulo účinkem.V 15.min se k první střele dostali hosté a ta stála za to.Ruprechtický Vrtal vystřelil z 20 metrů prudkou střelu,která mírně zaplavala a domácí Koudelka v brance ji s vypětím všech sil vyrazil na břevno.Ve 30.min vyslal Bína Ježka,který se na kraji vápna uvolnil,prudce odcentroval před branku ale nabíhající Tokan před prázdnou brankou na míč nedosáhl.Ve 34.min prokázal svůj přehled a kopací techniku přepeřský kapitán Hrmo,který se zhruba 18 metrů od branky dostal k míči,podíval se kde stojí hostující brankář Vavřich a milimetrovým lobem do středu branky ho překonal 1:0.Ve 39.min se na hranici vápna uvolnil Ježek,ale jeho gólová střela na malém vápně trefila spoluhráče Tokana. Druhý poločas začal rychlou akcí na jeden dotek v podání Vlach,Bína Ježek,ale přepeřský kanonýr se teprve zastřeloval a z 10 metrů minul branku Ruprechtic.V následujících minutách kopaly Přepeře množství rohů,ale ani jeden nedokázaly přetavit v branku.V 75.min vydláždil Peškar uličku na Ježka,který se ocitl sám před brankářem a tentokrát již nezaváhal 2:0.O minutu později Vlach přiklepl opět Ježkovi,který tentokrát sám před brankářem zvolil kličku,obešel ho a zavěsil do prázdné branky 3:0.O další dvě minuty později mohl nejlepší kanonýr zkompletovat hattrick,objevil se sám před brankářem,ale ten jeho pokus s námahou vyrazil na roh.Zbytek zápasu se již jen dohrával,hosté byli vyčerpáni,neboť skoro celý zápas běhali bez míče a domácí byli s vedením 3:0 spokojeni.Velmi dobrý výkon předvedl také ještě ani ne devatenáctiletý rozhodčí Bohata.

P.S.-Zasloužené vítězství a spokojenost s třemi body.Opět jsme si vytvořili spoustu šancí,ale neproměnili je.Stínem utkání bylo zranění „Bédy“ Martínka,který měl na jaře střeleckou formu.