Rovensko – FK Přepeře 0:3 (0:1)

Rovensko – FK Přepeře 0:3 (0:1)Sestava:Koudelka-Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Abraham,Vlach,Horáček(89.Tokan)-Peškar(89.Horák O.)-Ježek(65.Martínek).
Branky:18.-Ježek,82.,83.-Martínek
Rozhodčí:Dujsík-Novotný,Vydra
ŽK:2:1
Diváků:150

V krásném slunečném sobotním odpoledni se na vedoucí celek,fotbalisty z Přepeř, přišla podívat početná divácká kulisa,která již ve 2.min viděla šanci přepeřského Ježka,který se na hranici velkého vápna uvolnil,ale technickou střelu poslal nad domácí branku.V 18.min Hrmo našel dlouhým pasem na pravou stranu zabíhajícího Peškara,ten vyslal před branku střílený centr,domácí brankář Prokopec ho nezkrotil ve svých rukavicích a pro dorážejícího Ježka nebyl problém poslat míč do sítě-0:1.Ve 23.min prodloužil Peškar dlouhý pas na Ježka,ten se na velkém vápně ocitl sám před brankářem,ten jeho první pokus zblokoval a poté hostující útočník z otočky přestřelil zcela prázdnou domácí svatyni.Ve 26. min se konečně odhodlal velice nepřesný rozhodčí udělit žlutou kartu domácímu Koubkovi,který již pětkrát zajel ostře skluzem do hostujících hráčů.Do konce poločasu to ještě několikrát beztrestně zopakoval a tak jej domácí trenér raději o poločase vystřídal…Ve 40.min obcházel Ježek na velkém vápně domácího stopera Bakeše,ten zatáhl za záchranou brzdu a po chvilce dohadů inkasoval jen žlutou kartu.Po změně stran,ve 47.min,poslal Petřík míč do uličky,kam si naběhl opět Ježek,ale jeho střelu vyrazil reflexivně Prokopec na břevno.V 57.min na pravé straně vykoupal Bína domácího kapitána Vítka,odcentroval a Ježek z malého vápna přestřelil.V 72.min centroval Petřík z levé strany,Abraham přistrčil Peškarovi,ale Prokopec jeho tutovku vytáhl na rohový kop.Po jeho zahrání se k míči dostal Vokáček,vrátil ho před branku a tam zcela volný Abraham trefil na brankové čáře stojícího domácího veterána Mencla.V 82.min domácí obrana váhala s rozehrávkou,čerstvý Martínek se zmocnil balonu,udělal obránci kličku a levou nohou na zadní tyč zvýšil na 0:2.O minutu později se na pravé straně uvolnil Bína,odcentroval a na zadní tyči opět Martínek potvrdil pověst kanonýra a upravil na konečných 0:3.

P.S. Dnes jsme opět neproměnili spoustu šancí,ale se ziskem tří bodů jsme spokojeni.Výtečně zahrála obrana,která soupeře do ničeho nepustila.Bylo to klasické derby-tvrdé,bojovné.Škoda jen,že pan rozhodčí do toho nějak nezapadl….