Sestava:Koudelka-Hrmo,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Vlach(85.Horák O.),Peškar,Horáček-Ježek(72.Tokan),Martínek(72.Fedorko)
Branky:3.,36.-Martínek,67.Hrmo(pen.),72.Vokáček
Rozhodčí:Jirák-Blaschke,Horák
ŽK:1:2
Diváků:30

Přepeře v prvním jarním kole přivítaly mužstvo Doubí na umělé trávě v Lomnici.Přepeřští hráči začali náporem a již ve 3.min .po rychlé kombinaci na levé straně odcentroval prudce Petřík a přesně našel hlavu Martínka,který nezaváhal a otevřel skóre-1:0.Ve 14.min centroval z pravé strany Bína,ale hostující obránce v poslední chvíli míč nadzvedl před již připraveným Martínkem a tím mu zabránil ve vstřelení branky.Ve 36.min se dostal k centru z pravé strany Vlach,hostující brankář Jirák míč podběhl a pro kanonýra Martínka nebyl problém hlavou usměrnit do sítě-2:0.Hned na začátku druhého poločasu,ve 47.min,se během několika sekund dostal dvakrát sám před doubského gólmana Jiráka opět Martínek,ale tentokrát ho opustilo štěstí a brankář oba jeho pokusy zlikvidoval.I v dalších minutách měli hráči Přepeř permanentní tlak,vytvořili si několik šancí,které buď neproměnili,nebo je hostující obrana se štěstím odvrátila.V 66.min si na pas Nesvadby naběhl Petřík,ten se dostal před obránce,který ho ve vápně fauloval a rozhodčí zapískal pokutový kop.K němu se postavil osvědčený exekutor Hrmo a s přehledem poslal míč do sítě-3:0.V 72.min zahrával z pravé strany rohový kop Hrmo,na jeho centr nejvýše vyskočila nová posila Přepeř,exturnovský Vokáček a hlavou zvýšil na 4:0.V 83.min prošel celou obranou nestárnoucí Petřík,ale jeho lob hostující brankář konečky prstů vytěsnil na roh.Zbytek zápasu se již obešel bez výraznější šance a tak ze závěrečného hvizdu měl asi největší radost domácí brankář Koudelka,neboť se mohl jít zahřát do kabin…

P.S.:Ve všech herních činnostech jsme byli lepší a po zásluze jsme zvítězili,jen škoda dalších nevyužitých šancí.Výborný výkon opět předvedl Petřík.Tento týden se k mužstvu již připojí i Martin Abraham.