FC Lomnice – FK Přepeře 2:2 (0:2) pen. 2:4

Sestava:Koudelka-Hurt,Vokáček,Nesvadba,Petřík-Bína,Vlach,Peškar(77.Horák O.),Horáček-Ježek(75.Tokan),Martínek(64.Fedorko)
Branky:28.Ježek,29.Bína
Rozhodčí:Blaschke-Rympler,Bukvička
ŽK:0:0
Diváků:20
Přepeře,ač hrající o soutěž níž,vstupovaly do zápasu v roli favorita,což po většinu zápasu prokazovaly.Hráči Přepeř lépe kombinovali,byli rychlejší a důraznější,ale selhávali v koncovce.Ve 28.min se k odraženému míči na vápně probojoval Ježek a prudkou střelou levačkou z voleje zamířil přesně k tyči 0:1.O minutu později si na přesný centr Nesvadby naběhl Bína a pravou nohou zamířil přesně k tyči 0:2.Do konce poločasu si hosté z Přepeř vypracovali několik slibných příležitostí,ale branku již nevstřelili.Hned na začátku druhého poločasu se po šťastném odražení balónu dostali domácí k centru a Zboroň na zadní tyči snížil na 1:2.V dalším průběhu zápasu se hosté po kombinacích dostávali do blízkosti domácí branky,ale spousta pěkných centrů procházela malým vápnem bez zakončení.V 89.min se na polovině Přepeř míč odrazil k domácímu Drusanovi a ten se z dálky parádně trefil a překonal zmrzlého Koudelku 2:2.V poslední minutě ještě napřáhl z pětadvaceti metrů Hurt,ale jeho rána skončila na břevně domácí branky.
V penaltovém souboji si zachovali pevnější nervy hráči Přepeř .Postupně Vlach,Nesvadba,Petřík i Vokáček proměnili,za domácí selhali Piry a Zboroň.
Jsme rádi,že jsme postoupili a s předvedenou hrou jsme spokojeni.Kdyby dnes měli útočníci lepší výběr místa a prosadili se po výborných centrech,tak nemuselo dojít na penalty.