Sestava:Koudelka-Hrmo,Nesvadba,Vlach,Petřík(84.Horák T.)-Trč,Horák O.,Peškar(88.Kvapil),Bína-Ježek(90.Baudys),Císař
Branky:82.Zeman,90+1 Matěcha-45.,77. Ježek,21.Císař,70.Hrmo (pen.)
Rozhodčí:Tykva-Marek,Kutílek
ŽK : 1:0
Diváků:120

V sobotu se v Hejnicích hrálo o první místo v tabulce.Do sestavy Přepeř se vrátili v minulém kole absentující Petřík a Vlach,po vleklém zranění nastoupil poprvé i špílmachr Peškar.Od první minuty držely Přepeře míč na svých kopačkách,diktovaly tempo hry a tak domácí se dostali k první střele na branku až v 70.minutě.
Ve 21.min unikl po levé straně výborně hrající Bína,na jehož centr si naskočil Císař a hlavou nedal Machačnému v domácí brance šanci-0:1.Ve 26.min prodloužil Bína hlavou na Ježka,ten se na hranic vápna uvolnil přes obránce,ale jeho prudká střela skončila těsně nad brankou.Ve 28.min po autovém vhazování Bína šikovně patičkou vyslal do vyložené šance O.Horáka,kterému střela nesedla a domácí obránce ji zblokoval v poslední chvíli na rohový kop.Ve 45.min svedl s domácím stoperem souboj o vysoký balón důrazný Císař,míč propadl k rozeběhnutému Ježkovi a ten střelou přes obránce vstřelil gól do šatny 0:2.Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a Přepeře měly jasnou převahu,často střílely a náznaky šancí domácích hned v zárodku likvidovala důrazná obrana.V 67.min se Bína uvolnil na levé straně přes tři domácí hráče a jeho střela z hranice velkého vápna prosvištěla těsně nad břevnem domácí branky.V 69.min utekl po levém křídle Císař,odcentroval před branku na Ježka,který udělal kličku domácímu brankáři,ten jej fauloval a Přepeře dostaly výhodu pokutového kopu.K jeho exekuci se postavil kapitán Hrmo a s přehledem ji proměnil 0:3.V 77.min na půlící čáře získal míč šikovný Císař,českou uličkou vysunul kanonýra Ježka a pro něho nebyl problém sólový nájezd proměnit-0:4.V 82.min po sérii soubojů ve středu hřiště se odrazil míč do volného prostoru,kde se ho zmocnil domácí Zeman,který udělal Koudelkovi kličku a snížil na 1:4.V 89.se do šance dostal střídající Kvapil,ale jeho slabou střelu domácí obrana zablokovala. V nastaveném čase ještě domácí zahrávali přímý kop,centr našel hlavu Matěchy a stanovil konečný výsledek 2:4.

Jsem rád,že jsme hodili za hlavu nepovedený zápas s Cvikovem a v boji o čelo tabulky jsme byli jasně lepší.Domácí jsme přehráli a převyšovali ve všech herních činnostech.