Sestava:Koudelka-Hrmo,Nesvadba,Cimbál,Havlín-Horák T.(51.Tokan)- Abraham(77.Kvapil),Bína,Horák O.-Ježek,Císař.
Branky:44.Hrmo- 14.,19. Paštika,67.Vávra
Rozhodčí:Řezáč-Klimt,Kutílek
ŽK:1:3
Diváků:50
Přepeře dál kosí marodka,v sobotu se trenéři museli obejít hned bez sedmi hráčů(Pěnička,Peškar,Martínek,Petřík,Vlach,Hurt,Baudys) a tak museli nastoupit nedoléčení Abraham a T.Horák .Hosté se po chybě domácího brankáře ujali ve 14.minutě vedení,když Paštika uklidil míč do prázdné branky.V 16.min se dostal hostující Paštika sám před Koudelku,ale ten ho vychytal.V 19.min Paštika složil reparát a proměnil sólový nájezd 0:2.Ve 26.min se sám před domácí brankou ocitl Kuběj,ale neproměnil.Ve 39.min po Ježkově průniku neproměnil velkou šanci Abraham.Ve 44.min Hrmova střela skočila před brankářem na drn a domácí snížili na 1:2.Druhý poločas začal šancemi Přepeř. Ve 48.min po narážečce Abrahama s Ježkem O.Horák ve vyložené šanci přestřelil.Ve 49.min po centru Císaře sám před brankou neproměnil Abraham.V 67.min kopaly Přepeře rohový kop,ale hosté ho odvrátili a z rychlého protiútoku zvýšili na 1:3.

P.S.:Opakuje se loňský rok,kdy nás na konci podzimu zastihla také mohutná marodka.I letos se ukázalo,že absence sedmi hráčů je moc.Musíme se semknout a dohrát podzim se ctí.