Sestava:Koudelka-Hrmo,Nesvadba,Vlach,Petřík-Horák O.(80.Baudys),Abraham(72.Trč),Pěnička,Bína-Tokan,Ježek(85.Kvapil)
Branky:15.,58.,76.,85. Ježek,26.,51. Abraham,40.Tokan – 23.Havlíček
Rozhodčí:Kowalik-Jirák,Šůma
ŽK: 0:1
Diváků:80

V sobotu se střetl první celek s posledním a na hřišti to bylo od začátku znát.Hosté se za prvních dvacet minut dostali na půlku soupeře jen díky dlouhým odkopům.Přepeře soupeře mačkaly a hosté jen díky brankáři Černému neinkasovali dříve než v 15.minutě.To Hrmo centroval do vápna,Bína hlavou přistrčil Ježkovi a ten na dvakrát překonal brankáře 1:0.Ve 22.min se hosté poprvé dostali do vápna Přepeř a hned z toho byla penalta.S tou si ale domácí Koudelka poradil a střelu Krause vyrazil na roh.Po tomto rohovém kopu vznikl ve vápně domácích závar,obránci Přepeř nedůsledně odhlavičkovali a hostující Havlíček protlačil míč hlavou do sítě 1:1.Hosté se z vyrovnání dlouho neradovali.Ve 26.min rozehrál rohová kop Bína na Hrma,ten odcentroval a Abraham se položil do hlavičky a rybičkou skóroval-2:1.Ve 29 min upláchl po pravé straně O.Horák,přesným centrem našel ve vápně Ježka,ale jeho střelu vyrazil na poslední chvíli brankář na roh.Ve 40.min po dalším rohovém kopu zakombinovali na levé straně Petřík s Bínou,který načechral míč na zadní tyč,kde číhal Tokan-3:1.V 51.min si narazil míč Abraham z Ježkem a přesnou střelou na zadní tyč zvýšil na 4:1.V 58.min unikl po levé straně Petřík,odcentroval na Abrahama,který nezjištně pustil míč na Ježka a ten nekompromisně zavěsil-5:1.O minutu později Hrmo dlouhým pasem vyslal Ježka,který se řítil sám na brankáře,ale ten jeho střelu s námahou vyrazil na roh.Z následného rohu mohl Abraham završit svůj hattrick,ale hlavičkou z malého vápna přestřelil.V 68.min Tokan šel sám na brankáře,ale přeloboval i branku.V 70.min se opět Tokan dostal do veliké šance,když po centru na zadní tyč tak dlouho váhal,až obránce jeho střelu zblokoval na roh.V 73.min festival zahozených šancí pokračoval.Bína po kombinaci s Petříkem předložil míč na malé vápno,ale Ježek z první přesřelil.V 76.min se k odraženému míči na vápně dostal Ježek a prudkou střelou levou nohou dokončil další svůj hattrick-6:1.A aby se mu lépe usínalo,tak si v 85.min naběhl na přesný pas Hrma a prostřelil brankáře-7:1.

P.S.:Od začátku nebylo o vítězi pochyb.Škoda jen spousty nevyužitých šancí.Výborně zahrál Petřík,který „hobloval“ levou lajnu jako za mlada.