Velké Hamry „B“-FK Přepeře 2:6 (1:2)

Sestava:Koudelka – Hrmo, Nesvadba, Vlach, Petřík – Bína, Pěnička, Abraham, O. Horák (76. Tokan) – Martínek (86. Kupka), Ježek.
Branky: 23. a 48. Svoboda – 25. a 29. Ježek, 49. a 62. Abraham, 54. Martínek, 69. Hrmo.
Rozhodčí: Vachek – Brož, Dvořák,
ŽK: 2:0.
Diváků: 120.

Přepeře již ve 3.minutě vsítily branku Abrahamem,ale kvůli ofsajdu nebyla uznána.Hostující mužstvo to nijak nedeprimovalo a nadále mělo více ze hry,jen to zakončení pokulhávalo.Ve 23.min se překvapivě dostali domácí do vedení,když malou domů Hrma vystihl domácí útočník a před Koudelkou uklidil míč do sítě-1:0.O dvě minuty později bylo srovnáno.Po souboji Martínka ve vápně propadl míč k Ježkovi a ten nezaváhal -1:1.Ve 29.si opět Ježek poradil s domácími obránci,udělal jim kličku a podél Trytka poslal Přepeře do vedení.Ve 48.min se domácím podařilo vyrovnat.Dlouhý balón za obranu si Svoboda zpracoval na prsa a z první nedal Koudelkovi šanci-2:2.Dlouho se z vyrovnání ale neradovali.O minutu později předvedli rychlou kombinaci Bína s Ježkem,ten našel Abrahama a ten střelou do víka dostal Přepeře do vedení-2:3.V 54.min vymotal na levé straně Bína tři soupeře,posunul do uličky na Martínka a ten střelou na zadní tyč zvýšil na 2:4.V 58.centroval Hrmo z pravé strany a Abraham hlavou těsně minul levou šibenici domácí branky.V 62.min po rychlé narážečce Pěničky,Bíny a Ježka se opřel do míče Abraham,který nedal Trytkovi šanci-2:5.V 69.min vstřelil nádhernou branku přepeřský kapitán Hrmo.Na vlastní půlce s míčem u kopaček si všiml,že domácí brankář stojí na penaltě a prudkou střelou z půlky hřiště ho překonal-2:6.

I když jsme vytvořili pár drobných chybiček,tak jsme po celý zápas byli lepší,udávali tempo hry a po zásluze zvítězili.