FK Přepeře-FK Košťálov 10:1 (2:0)

Sestava:Koudelka-Hrmo,Nesvadba,Vlach,Petřík-Horák O.(73.Horák T.)Pěnička,Abraham(86.Kubáček),Havlín-
Martínek,Ježek(81.Tokan)
Branky:7.,51.,62.-Ježek,15.,47.-Horák O.,58.,79.-Martínek,64.-Pěnička,65.-Hrmo,81.-Koudelka(pen.)-86.Šalda
Rozhodčí:Vokřínek-Jirák,Bohata
ŽK:2.3
Diváků:150.

V sobotu přivítaly Přepeře celek Košťálova,který ještě vloni brázdil vlny krajského přeboru.Hned v úvodu,po nedorozumění v obraně Přepeř se dostával do šance Holovič,ale naložil s ní bídně.Potom již převzaly otěže zápasu Přepeře.V 7.min vyhodil brankář Koudelka dlouhý balón na půlku,Ondra Horák jen posunul na Ježka a ten nedal brankáři Kohoutovi šanci-1:0.V 15.min našel Nesvadba Abrahama,ten předložil míč před branku a Ondřej Horák skluzem zakončil-2:0.Ve 28.min Hrmo vyslal dlouhým balónem Abrahama,který z jedné hlavou prodloužil na Ježka,jehož bombu zastavilo břevno hostující branky.Ve 32.min si naběhl za obranu Martínek,postupoval sám na brankáře,ale jeho střela těsně minula branku.Kuriozitou prvního poločasu bylo,že pomezní rozhodčí odmával rychlíkovi Ježkovi devět ofsajdů.Snad měl pravdu….Ve druhé půli se obraz hry nezměnil,Přepeře si dál vytvářely jednu šanci za druhou a tentokrát je i proměňovaly.Ve 47.min se na vápně uvolnil Martínek,jeho střelu vystřídavší brankář Šrajer jen vyrazil před dobíhajícího Ondru Horáka a ten nezaváhal-3:0.V 51.min založil opět Koudelka rychlou akci-dlouhým výkopem našel přesně Martínka,ten hlavou prodloužil na rozeběhnutého Ježka,jenž udělal kličku brankáři a zavěsil -4:0.V 58.min přidal krásný a chytrý gól přepeřský Martínek,který zpracoval špatný odkop hostujícího brankáře na prsa a z jedné mu ho poslal ze čtyřiceti metrů do branky-5:0.V 62.min přihrál Pěnička na pravé křídlo Hrmovi,následoval přesný centr na hlavu Ježka,který tak dokončil svůj hattrick-6:0.O dvě minuty později vybídl s chutí hrající Abraham Pěničku do sóla a ten podél brankáře zvýšil na 7:0.Za další minutu zahrával přímý volný kop z rohu vápna Hrmo,všiml si špatného postavení brankáře a místo centru vymetl obloučkem šibenici na zadní tyči-8:0.V 79.min unikl po levém křídle Havlín,naservíroval míč do vápna na Martínka a ten nezaváhal-9:0.V 80.min unikal hostující obraně Tom.Horák,byl faulován a pískala se penalta.K její exekuci se postavil brankář Koudelka a nedal svému protějšku šanci-10:0.Pro hostujícího brankáře Šrajera to byl nešťastný zápas-vyrazil jednu střelu,jinak osmkrát lovil míč ze své sítě.Takto si jistě návrat na trávník,kde vyrůstal,nepředstavoval.V závěru ještě hosté po centru z pravé strany snížili Šaldou na konečných 10:1.Závěrečný hvizd byl vysvobozením pro hosty a ti byli rádi,že mohou vystoupit z tohoto brankového kolotoče.

P.S. Podali jsme výborný výkon a od začátku nebylo o vítězi pochyb.Chvílemi mi bylo soupeře líto.