Sestava:Koudelka-Hrmo(82.Baudys),Nesvadba,Vlach,Petřík-Peškar,Abraham(72.Horák T.),Bína,Horák O.-Pěnička(72.Tokan),Ježek.
Branky:4.,18.-Hrmo,27.Ježek,31.Peškar-89.Lukáč (pen.)
Rozhodčí:Tykva-Zlatník,Hrbáček
ŽK:2:0
Diváků:80

Zápas začal velkou šancí Přepeř. Již ve druhé minutě si na Ježkův centr naskočil Hrmo a brankář Dvorský jeho hlavičku s námahou vyrazil na roh.O dvě minuty později centroval Nesvadba,na jeho centr si naběhl opět kapitán Hrmo a otevřel skóre-1:0.V 18.minutě zahrával přímý volný kop z 20 metrů Hrmo a přes zeď zvýšil na 2:0.Ve 21.min předvedly Přepeře sérii narážeček před velkým vápnem,ke střele se dostal Bína jehož střelu do šibenice vytáhl brankář hostí na roh.Ve 27.min vyslal Hrmo dlouhým balónem rychlého Ježka,ten se prohnal kolem obránce a střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci-3:0.Ve 31.min si brankář hostí vypil kalich hořkosti až do dna.Špatně odkopl malou domů,míče se zmocnil Peškar,položil si obránce i brankáře a do prázdné branky zvýšil na 4:0.
Druhý poločas začal rozháranou hrou plnou nepřesností na obou stranách.Přepeře pod dojmem vedení přestaly běhat,přesně kombinovat a výsledkem byl nezáživný fotbal..V 56.min po rohovém kopu hostí vykopával Nesvadba míč z brankové čáry.Pak si Přepeře vypracovaly tři vyložené šance.Nejprve v 60.min centroval Hrmo a Ježek hlavou netrefil těsně branku,v 64.min uvolnil Ježek na penaltě Abrahama,jehož střelu na poslední chvíli vyrazil brankář Dvorský.V 66.min po rychlé narážečce uvolnil Bína Pěničku,ale jeho slabou střelu vykopl dobíhající obránce z brankové čáry.Po této šanci se na kopačky přepeřských hráčů opět vloudila nepřesnost,scházel pohyb.Vše vyvrcholilo v 89.min penaltou hostí,kterou proměnil se štěstím Lukáč,když si brankář Koudelka sáhl na míč.

První poločas byl z naší strany sehrán výborně,druhý poločas pod dojmem vysokého vedení byl bez pohybu,plný nepřesností neměl s A třídou nic společného.@MK@