Horní Branná „B“ – FK Přepeře „B“ 1:7 (0:2)

Sestava:Kumprecht-Tušer,Baudys,Kupka,Kvapil-Trč,Horák O.,Bína(79.Beneš),Horák T.-Ježek(79.Bakoš),Tokan(79.Rakouš)
Branky:51.Paulů-9.,19. Tokan,68.,74. Ježek,64.Bína,66.Kupka,88.Trč
Rozhodčí:Liška-Mikule,Dytrych
ŽK:1:0
Diváků:70

V 9.min našel Bína českou uličkou Tokana a ten nezaváhal a umístil míč k tyči-0:1.V 19.min napřáhl Ježek k prudké střele,domácí brankář s námahou vyrazil a pro dobíhajícího Tokana nebyl problém zasunout balón do prázdné branky-0:2.V 51.min nachytali domácí přepeřskou obranu v nedbalkách,centr našel osamoceného Paulů na malém vápně a ten nedal Kumprechtovi šanci 1:2.V 64.min prodloužil Tokan hlavou na Bínu,ten udělal tři rychlé kroky za obranu a střelou na zadní tyč zvýšil na 1:3.O dvě minuty později obral Ježek domácího brankáře o míč,ten ho vzápětí fauloval a z následné penalty se Kupka nemýlil-1:4.O další dvě minuty vymyslel dobře hrající Bína lob na Ježka,který z otočky rozvlnil síť za brankářem Regimonem-1:5.V 74.min utekl Ježek celé obraně,udělal kličku brankáři a zakončil do prázdné branky-1:6.V 88.min si na dobře kopnutý roh Benešem naskočil Trč a hlavou stanovil konečný výsledek 1:7.