žk 1:1, čk 0:0, 20 diváků

góly Přepeř 24. Bakoš a 43. Dědeček

Sestava: Mach-Křemenák,Dohnal B.,Dědeček,Mrkáček-Šulava(75. Janda Petr),Brett,Víšek,Bretschnider(60.Malík)-Bakoš,Rakouš(70. Bým)

Vyrovnaný zápas, spíše by slušela remíza.

V první minutě neuznán gól Přepeře Dědečkem, pro vysokou nohu Bakoše. Domácí se ujali vedení ve 23. Minutě, minutu na to vyrovnáno Bakošem. Těsně před poločasem 1:2 Dědeček. Cca 60. Minuta v pokutovém území podražen Rakouš a následný pokutový kop neproměňuje Dědeček, mohlo to být 1:3 a klid. V zápětí Dědeček posílá do brejku studeneckého útočníka a ten naštěstí neproměňuje. Cca 80.min, sporný moment, Studenec se dožaduje pokutového kopu, rozhodčí nepíská. V 90. Minutě může definitivně rozhodnout Bým, který po kiksu studeneckého stopera jde sám na bránu, mířenou střelou k pravé tyčce, ale golman konečky prstů vytahuje na roh J. Šťastná výhra hostů.