Sestava:Kumprecht – Tušer, Kupka, Feri, Kubáček – Císař, Martínek (80. Trč), Peškar, Horák – Žabokrtský (82. Pěnička), Tokan.
Branky: 20. Horák, 64. vlastní, 76. Tokan.
Rozhodčí: Mikule
ŽK: 0:1
Diváků: 100

Do zápasu vstoupili lépe hosté z Přepeř. V 5. minutě kopali již čtvrtý rohový kop, ale do přesného zakončení se nedostali. V 9. minutě po samostatné akci po pravém křídle nebezpečně střílel Císař, domácí brankář střelu nadvakrát chytil.V 17. minutě se ve vápně uvolnil hostující Žabokrtský, ale jeho prudká střela proletěla těsně vedle pravé tyče. Poté se dostali domácí do jediné šance, kdy po zaváhání přepeřské obrany hlavičkoval osamocený domácí hráč těsně nad branku Kumprechta.Ve 20. minutě padl první gól Přepeř. Žabokrtský na levé straně uvolnil Horáka a ten vystřelil nekompromisně k přední tyči 0:1. Ve 29. minutě střílel prudce Peškar a domácí brankář s námahou kryl. Ve 44. unikl po pravém křídle Císař, odcentroval a tísněný Tokan trefil břevno domácí branky.

Hned na začátku druhého poločasu vyzkoušel Peškar pozornost domácího brankaře a ze 30 metrů poslal jedovatou střelu těsně vedle pravé šibenice. Hrálo se za tropického vedra, hra postrádala tempo, hráči Přepeř drželi míč na svých kopačkách a nepouštěli domácí ke hře. V 64. minutě vhazovali hosté aut, Žabokrtský hodil balón až na malé vápno, kde si dezorientovaní domácí dali vlastní gól – 0:2. V 76. minutě předvedly Přepeře rychlou akci – Kupka poslal dlouhý balon na půlící čáru na Martínka, který hlavou vyslal do sólového úniku rozběhnutého Tokana, ten nezaváhal a kolem domácího brankáře umístil míč k levé tyči 0:3. Po této brance se zápas v úmorném vedru již jen dohrával. Hosté ještě dvakrát vystřídali, do hry nastoupili Trč a uzdravený, ale šetřící se Pěnička. @MK@