Horní Branná „B“ – FK Přepeře 0:7 (0:5)

Sestava: Kumprecht – Žabokrtský (75. Víšek), Kupka, Feri, Kubáček – Trč (46. Tokan), Rohacký (79. Mrkáček), Peškar, Horák – Martínek (80. Koucký), Císař.
Branky: 3. Martínek, 25. Císař, 28. a 35. Peškar (druhá z penalty), 38. a 57. Kubáček, 59. Tokan.
Rozhodčí: Huřťák
ŽK: 2:2
Diváků: 100

Hosté měli od začátku utkání jasnou převahu, kterou zužitkoval už ve 3. minutě Martínek hlavou po rohu Žabokrtského. Ve 25. minutě znovu zahrával rohový kop Žabokrtský, pouze byl na konci akce Císař – 0:2. Ve 28. minutě po faulu na Rohackého kopal Peškar přímý volný kop zhruba ze 20 metrů a třetím gólem v domácí síti prakticky rozhodl celý zápas. Ve 35. minutě navíc přidal znovu Peškar čtvrtý gól z penalty, nařízený po faulu domácího gólmana na Martínka. Ve 38. minutě Kubáček zvýšil po dalekonosné střele už na 0:5!

Dvě branky ještě padly i ve druhém poločase. V 57. minutě využil Kubáček nedorozumění domácí obrany s gólmanem a v 59. minutě do prázdné branky Tokan pečetil výsledek zápasu na 0:7 po krásné nahrávce Martínka.