Sestava: Kumprecht – Žabokrtský, Kupka, Feri, Kubáček – Trč, Rohacký, Peškar, Horák (60. Tokan) – Martínek, Císař.
Branky: 83. a 89. Martínek, 43. a 87. Trč, 6. Peškar z penalty, 40. Císař.
Rozhodčí: Přikryl
ŽK: 3:3
Diváků: 50

Domácí hned od začátku potvrzovali roli favorita, už v 1. minutě šel Žabokrtský sám na bránu po centru Peškara, ale šanci neproměnil. V 6. minutě byl Horák podražen v pokutovém území, následuje pokutový kop, který na podruhé proměnil Peškar (při první vyběhli hráči brzo a pokutový kop se opakoval). Ve 40. minutě Císař po individuální akci zvýšil na 2:0 a tři minuty poté lobem přes gólmana Trč zvýšil na 3:0.

Na začátku druhé půle dva příležitosti nevyužil Martínek. V 75. minutě po chybě Kumprechta, který trefil spoluhráče Kupku do hlavy, se odrazil míč skoro do prázdné brány, naštěstí pro domácí hráč Libštátu balon netrefil. Závěr znovu patřil domácím. V 83. minutě Trč poslal míč na Tokana podál pomezní čáry, ten centroval přes prázdnou bránu a Martínek doklepl do prázdné, V 87. přišla chyba Janaty, poslal Trče, který samostatný únik využil. V 89. Peškar šel sám témě+ř přes celé hřiště, nahrál Tokanovi, který našel v lešpí pozici Martínka a ten pečetil výsledek na 6:0.