Mříčná – FK Přepeře „B“ 1:5 (0:2)

Sestava: Kumprecht – Tušer, Kupka, Baudys, Malík – Kvapil (64. Víšek), Horák O., Horák T., Trč – Rakouš, Tokan (75. Křemenák)

Rozhodčí: Šubrt, Kovář

Žk 0:0   čk   0:0      diváků:   100

Góly: 10. Trč, 34. Tokan, 57. Horák T., 64. Tokan a 88. Trč

K poslednímu mistrovskému utkání sezóny 2015/2016 zajíždělo přepeřské béčko na hřiště Mříčné. Před celkem slušnou diváckou kulisou začalo utkání svižně a hned v první minutě nabídl Kumpi domácím hráčům otevřít skóre, ale naštěstí domácí útočník neproměnil. Hned po velké šanci domácích, rozhodčí neuznal gól po dorážce Trčise. Pak se hra přelévala od jedné brány ke druhé a hrál se vcelku útočný fotbal. Druhou branku prvního poločasu přidal Filip, tak jsme šli do kabin s klidnějším pocitem.

Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, neztratit dvougólový náskok a odvézt si všechny tři body. To se nám také nakonec podařilo, když důležitou třetí branku vstřelil Tomíno a poté se k němu přidali druhými góly Filip a Trčis. Vyšší brankový rozdíl zabrzdila nesoustředěnost našich hráčů, když spálili mnoho dalších tutových šancí. Nicméně díky této výhře a zaváhání dalších soupeřů jsme se posunuli na konečné a snad nesestupující 11 místo v tabulce.

Zajímavostí zápasu je fakt, že k zápasu nastoupila většina bývalých hráčů Mírové (kromě dvou), kteří před třemi lety vykopali postup do I.B třídy s Mírovským béčkem a tenkrát se vlastně zrodila myšlenka založení nového klubu FK Přepeře.

Napsat komentář