FK Přepeře – Rozstání 1:0 (1:0)

Sestava:Vrabec-Kubáček(82.Tušer),Kupka,Hrmo,Hurt-Horák T.,Horák O.,Peškar,Pěnička(76.Abraham),Císař-Tokan(60.Trč)
Branky:23.Císař
Rozhodčí: Špidlen-Mikule,Kraus
ŽK:0:1
Diváků:100

Přepeře,kterým stačil bod k postupu nastoupily do utkání s jediným klasickým útočníkem a pěti záložníky.Začátek zápasu se nesl ve znamení opatrné hry a boj o střed hřiště,přičemž hráči Přepeř měli míč více pod kontrolou a snažili se každou akci zakončit střelou.K jejich smůle měli vychýlenou mušku.V 19.min našel Peškar křižným pasem nabíhajícího obránce Hurta,ale jeho prudkou střelu srazili hosté těsně vedle branky.Ve 21. min napřáhl Peškar ke střele z 25 metrů,ale brankář Kotlár předvedl parádní robinzonádu a vyrazil míč na roh.O dvě minuty později přišla rozhodující akce zápasu.Hrmo poslal dlouhý míč křížem na levé křídlo a nabíhající Císař trefil z první „alá Van Basten“ zadní šibenici hostující branky.Ve 27.min se dostali i hosté do šance,kdy z rychlého protiútoku nebezpečně vystřelili a domácí Vrabec s námahou vyrazil míč na roh.
Do druhé půle šli hráči Přepeř s jasným cílem-mít co nejvíce míč pod kontrolou,neudělat zbytečnou chybu a neinkasovat.V 52.min se po kombinaci dostal k míči Hurt a z 25 metrů vystřelil těsně vedle levé šibenice.V 65.min předvedli Peškar,Hurt,Pěnička hezkou kombinaci na jeden dotyk,ale zakončující Trč minul prázdnou branku.V 85.min. ještě vyslal Hrmo do úniku střídajícího Abrahama,ten postupoval sám na Kotlára,který jeho střelu zneškodnil.V závěrečných minutách se již jen dohrávalo a domácí čekali na závěrečný hvizd rozhodčího,aby mohli slavit zasloužený postup do A třídy.

Chtěli bychom poděkovat všem hráčům za úspěšnou sezónu ve které vybojovali další postup.

http://www.nasepojizeri.cz/semilsko-aktualne/foto-prepere-zvladly-i-zapas-s-rozstanim-a-slavi-postup-do-i-a-tridy/?aktualitaId=43294

http://www.nasepojizeri.cz/sem/fotogalerie/?aktualitaId=43294

http://krkonossky.denik.cz/fotbal_region/az-trefa-tomase-cisare-poslala-fotbalisty-preperi-do-i-a-tridy-20160614.html

Napsat komentář