Sestava:Kumprecht – Žabokrtský, Kupka, Feri, Kubáček – Císař, Rohacký (83. Cimbál), Peškar, Horák (83. Víšek) – Martínek, Tokan (80. Trč).
Branky:10. Tokan, 12. Císař
Rozhodčí:Huřťák
ŽK:3:1
Diváků:100

V podstatě se hrálo na jednu bránu a ve 12. minutě po gólech Tokana a Císaře vedly Přepeře už 2:0, pak měly další šance, které se ale už neujaly. Při největší z nich v 60. minutě po centru z pravé strany Císaře se Martínek netrefil do prázdné branky. V závěru proto domácí snížili díky gólu Martince a ucítili šanci, ale na vyrovnání už neměli síly ani čas.

„Neměli jsme přehnané cíle před utkáním, hlavně moc neinkasovat a hrát spíš defenzivně, výsledek je pro nás velmi příznivý vzhledem k převaze soupeře,“ doplnil k utkání vedoucí mužstva Stružince Jiří Máka.