Sestava:Vrabec-Kubáček,Hrmo,Martínek,Hurt(77.Kupka)-Horák T.,Horák O.,Peškar,Pěnička,Trč-Tokan
Branky:64.Poláček-11.Hrmo,22.Peškar,23.Tokan,79.Horák T.,87.Trč.
Rozhodčí: Lopuszynski-Kořínek,Kotek
ŽK:1:1
Diváků:80

Přepeře přijely do Jenišovic bez zraněných Abrahama a Císaře,domácím zase scházeli kanonýr Vavřich a Kalousek.V prvních minutách se hrál opatrný fotbal,žádný ze soupeřů nechtěl udělat chybu.V 9.minutě zavelel, jako správný kapitán, k náporu Přepeř Jura Hrmo.Ze 30 metrů trefil krásně nártem odražený balón a domácího Cejnara v brance pálily ruce ještě po zápase.O dvě minuty si Hrmo postavil míč k přímému kopu a z 18 metrů vymetl pavučiny domácí branky 0:1.Od této chvíle převzaly Přepeře plně otěže zápasu do svých rukou a domácím nedovolily téměř nic.Ve 22.min našel Hrmo dlouhým centrem na zadní tyči nabíhajícího Peškara,který si jeho přihrávku zpracoval a prostřelil levačkou brankáře 0:2.Hned o minutu později vyslal Peškar křižný balón,T.Horák sklepl na nabíhajícího Tokana a ten z první trefil na zadní tyč 0:3.Ve druhém poločase byla převaha hostujících Přepeř ještě znatelnější.V 64.minutě se domácí snad podruhé dostali na útočnou polovinu a po dvou chybách hostů se dostal míč k Poláčkovi,který nedal Vrabcovi šanci a snížil na 1:3.Po této brance domácí ožili a zahrávali několik rohových kopů,ale ty už hostující obrana s přehledem odvrátila.Přepeře se po pětiminutovém útlumu opět dostaly do hry a již nepustily domácí do žádné šance.Naopak v 71.min Peškar přesně odcentroval a kanonýr Martínek,hrající netradičně ve stoperské dvojici,z malého vápna hlavou přestřelil.V 79.min O.Horák vysunul bratra Tomáše a ten podél vybíhající brankáře vstřelil stou !!! branku Přepeř 1:4.V 84.min nezužitkoval přesný pas Hrma Peškar,když sám před brankářem neproměnil.V 87.min po kombinaci na jeden dotek po ose Peškar,T.Horák,Pěnička skóroval do prázdné branky Trč 1:5.

Udělali jsme další důležitý krok k cíli,který jsme si před sezónou vytyčili.Hráčům patří dík za to,jak utkání zvládli.