Sestava:Vrabec-Kubáček,Hrmo,Baudys-Horák T.,Abraham (46.Trč),Pěnička,Horák O.,Císař-Tokan (78.Rakouš),Martínek.
Branky:25.,64.,79.-Pěnička,9.,32.-(pen) Hrmo,40.,50.-Martínek,34.-Horák O.
Rozhodčí:Brož-Přikryl,Mašek
ŽK:0:1
Diváků:100

Zápas prvního celku s posledním se od začátku vyvíjel jednoznačně ve prospěch favorizovaných Přepeř. Domácí hráči hostům moc nepůjčovali balón a již v 9.min parádní střelou z trestného kopu rozvlnil síť kapitán Hrmo.Ve 22.min uháněl přepeřský rychlík Tokan sám na brankáře,ale nezakončil přesně.Ve 25.min přistrčil O.Horák Pěničkovi a ten střelou na zadní tyč zvýšil na 2:0.V 31.min unikal Martínek,byl ve vápně faulován a následnou penaltu bezpečně proměnil Hrmo 3:0.O dvě minuty později Pěničkův centr sklepl Martínek hlavou na O.Horáka a ten uklidil míč k tyči 4:0.Ve 41.min vysunul Pěnička Martínka,který obešel i brankáře a završil na poločasových 5:0.V 50.min.přišel centr z pravé strany a kanonýr Martínek hlavou zvýšil na 6:0.V 56.min si na Hrmův balón naběhl za obranu T.Horák,ale hostujícího brankáře nepřekonal.V 64.min předvedli domácí rychlou akci po ose Tokan-O.Horák-Pěnička,po jehož prudké střele se gólman hostí jen ohlédl 7:0.Po této brance tempo přepeřských hráčů opadlo,ale stále kontrolovali hru a soupeře pouštěli na svou polovinu jen sporadicky.V 79.min vybojoval na vápně míč Pěnička a přesnou střelou zkompletoval svůj hattrick-8:0.

V tomto zápase bylo vidět,že se střetla mužstva z opačných póĺů tabulky.Byla jen otázka,kolik domácí vstřelí branek.