Sestava:Vrabec-Tušer(64.Kubáček),Hrmo,Cimbál,Hurt-Horák O.,Peškar(33.Trč),Pěnička,Císař-Martínek,Tokan
Branky:53.,59.Martínek,57.Tokan,75.Pěnička-7.Matějíček
Rozhodčí:Horáček-Špidlen,Šmídek
ŽK:1:1
Diváků:80

Přepeře chtěly odčinit poslední nepovedené domácí utkání,ovšem chyběly jim zranění Kupka,Abraham a T.Horák. Přesto začali náporem a hostům moc nepůjčily balón.Jenže první návštěva Pěnčína na polovině Přepeř skončila v sedmé minutě brankou.Beneš vystřelil z vápna prudce k tyči,Vrabec vyrazil a dobíhající Matějíček skóroval 0:1.V 10.min unikl po pravé straně domácí Tokan a jeho střelu Semenský vyrazil na břevno.O minutu později střílel Martínek,ale obrana hostí srazila jeho střelu pro změnu na tyč.Ve 24.min se na vápně uvolnil Hurt,jehož střela těsně minula pravou tyč Pěnčína.Ve 33.min odstoupil pro zranění domácí špílmachr Peškar a nahradil ho Trč.Do druhého poločasu,po bouřce v kabině,vlétly Přepeře na hřiště jako vyměněné.Hráči zpřesnili kombinaci,dávali včas míč od nohy,zrychlili pohyb a bylo jen otázkou času kdy hosté,jímž začali docházet síly,kapitulují.V 53.min po rohovém kopu centroval Císař a Martínek přesnou hlavičkou vyrovnal 1:1.V 55.min si domácí kapitán Hrmo všiml,že hostující brankář vyčkává na penaltě,vystřelil z půlky hřiště,ale Semenský se stihl vrátit a vyrazil střelu z levé šibenice na roh.V 57.min vysunul O.Horák Tokana a ten prostřelil brankáře 2:1.O dvě minuty později vybojoval míč Císař,posunul ho na Martínka a ten si již věděl rady-prudkou střelou na zadní tyč zvýšil na 3:1.V 71.min krásně odcentroval Pěnička,ale tentokrát Martínek trefil hlavičkou z malého vápna brankáře.O minutu později narazil O.Horák Pěničkovi a jeho střela z 25 metrů o vlásek minula břevno.V 73.min našel v náběhu Martínka,ten z 30 metrů obhodil brankáře,ale míč se dokutálel těsně vedle levé tyče.V 75.min se uvolnil Pěnička a jeho prudká střela se od tyče odrazila do branky 4:1.V 81.min napřáhl Pěnička a jeho střela z 20 metrů skončila opět na tyči.V 84.min se Tokan uvolnil na půlce hřiště,běžel sám na Semenského,ale ten jeho střelu vyrazil na roh.V 88.min se do ojedinělé šance dostali hosté,ale se střelou z úhlu si Vrabec poradil.

V první půlce si hráči mysleli,že se soupeř asi porazí sám.Ve druhé půli to byl již výkon,který se od tohoto kádru očekává.Bohužel před rozhodujícím utkáním k již zraněným Ferimu,Kupkovi a Abrhamovi se přidali Peškar a Hrmo. @mk@