Sestava:Kumprecht-Tušer,Kupka(87.Rakouš),Martínek,Hurt-Horák T(65.Trč).,Horák O.,Peškar,Císař-Pěnička,Tokan
Branky:52.Tokan,79.Martínek,85.Kupka (pen.)-26.Švarc,43.,69.Vítek
Rozhodčí:Vokřínek-Juris,Jirák
ŽK:0:1
Diváků:50

Přepeře bez absentujícího dirigenta obrany Hrma začaly velkým náporem.Již ve druhé minutě kopal Peškar roh,našel volného Hurta,jehož střelu hostující obránce odvrátil z brankové čáry a následná hlavička T.Horáka orazítkovala břevno.Prvních dvacet minut se hrálo za stálé převahy domácích,kdy zejména Hurt s Císařem zaměstnávali obranu hostí.V 18.min po sérii rohových kopů se ve vápně dostal k míči Kupka,ale jeho prudká střela trefila za již překonaným brankářem vlastního spoluhráče.Ve 24.min se na hranici velkého vápna uvolnil Pěnička a jeho střela letěla těsně nad břevnem.Ve 26.min hostující hráči podnikli jeden z mála výpadů na domácí branku a nenápadnou tečovanou střelou z vápna se ujali vedení 0:1.Ve 43.min zahrávali hosté trestný kop ze strany a k překvapení všech míč s přispěním domácího brankáře skončil v síti 0:2.Ve druhém poločase v 52.min našel Peškar T.Horáka,který šel sám na brankáře,ten jeho střelu vyrazil,ale dobíhající Tokan snížil na 1:2.V 69.min domácí obrana faulovala před vápnem útočníka hostí a následný přímý kop poslal Vítek přesně přes zeď do sítě 1:3.Poté domácí ještě více přidali,ale hostující branka jako by byla zakletá.Až v 79.min posadil Peškar míč z rohového kopu na hlavu Martínka a ten snížil 2:3.V 84.min hostující obránce nešikovně fauloval v rohu velkého vápna Pěničku a z následné penalty vyrovnal Kupka na 3:3.V 88.min zahrával Peškar přímý volný kop z 20 metrů,ale míč jen o pár centimetrů minul levou tyč.

Nesehráli jsme podařený zápas,kupili jsme spoustu individuálních chyb.