Branky:4.Tušer,36.,57.Martínek,49.,60.Pěnička
Sestava:Vrabec-Tušer,Kupka,Hrmo,Hurt-Horák O.,Peškar(83.Kvapil),Pěnička,Císař-Tokan(74.Horák T.),Martínek(78.Kubáček)
Rozhodčí:Jacík-Bohata,Drahoš
ŽK:0:2
Diváků:50

Jak je na jaře zvykem,začali hráči Přepeř náporem.Ve 4.min zahrával druhý rohový kop Hurt,našel nabíhajícího Tušera a jeho centr si našel cestu až do sítě-1:0.Ve 13.min unikl hostující obraně Císař,centrem hledal na zadní tyči nabíhajícího Martínka,ale jeho hlavička těsně minula branku.Ve 20.min vyslal Peškar do úniku Tokana,ale ani jemu se nevedlo lépe,jeho střela šla těsně vedle levé šibenice.Ve 29.min se na vápně uvolnil Pěnička a jeho střela zazvonila o tyč.Ve 36.min našel Hrmo křižným balónem Císaře,ten se zbavil obránce,přihrál pod sebe a pro kanonýra Martínka nebyl problém skórovat- 2:0.Druhý poločas začal opět náporem Přepeř-již ve 49.min zvýšil Pěnička prudkou střelou z 25 metrů na 3:0.V 57.min prostrčil Tokan míč do levé strany na Martínka,který si s přehledem poradil s hostujícím brankářem a přidal čtvrtou branku.O tři minuty později dopili hosté kalich hořkosti do dna.K odraženému míči se na vápně dostal opět Pěnička a přesnou střelou k tyči rozvlnil síť-5:0.Po této brance domácí ubrali plyn a v poklidu dohrávali zápas.V 87.min ještě Hrmo nádherně překopl hostující obranu,ale nabíhající Kvapil trefil pouze tyč.

Celý zápas jsme měli hru pod kontrolou a zaslouženě jsme získali povinné tři body. @MK@