Sestava:Trytko-Tušer,Hrmo,Kupka(86.Kvapil)Havlín(64.Kubáček)-Horák O.,Peškar,Pěnička,Hurt-Tokan,Martínek
Rozhodčí:Ďörď-Řeháček,Miklovič
ŽK :3:2
ČK:1:0
Diváků:80

V nedělním chladném podvečeru začaly Přepeře na hřišti Lokotky tak,jak se stalo tradicí-rychle kombinovaly,přenášely hru a v klidu kontrolovaly míč.V 8.min házel dlouhý aut Havlín,Martínek přistrčil Hurtovi a ten nadvakrát prostřelil domácího brankáře 0:1.Ve 20.min napřáhl Pěnička z 25 metrů a míč těsně minul břevno branky domácího Podešvy.25.min přinesla centr Tušera z pravé strany,Martínek opět nezjištně sklepl balón, tentokrát na Tokana a ten z hranice velkého vápna trefil přesně k tyči 0:2.O tři minuty později O.Horák nahrál proti noze Peškarovi a ten utěšenou střelou z 25 metrů potvrdil roli ostrostřelce 0:3.Poté domácí přitvrdili,z čehož rezultoval na půlce ostrý faul na Peškara,za který domácí Starý dostal první žlutou kartu.Ve 36.min domácí poprvé vystřelili na branku Trytka,ale ten střelu chytil do náruče.Ve druhém poločase se fotbal trochu vytratil,přibylo osobních soubojů a následných faulů.V 63.min centroval Hrmo na Martínka a ten hlavou těsně přestřelil.V 70.min domácí centrovali z levé strany,Trytko centr podcenil a pro domácího Zlatníčka nebyl problém na zadní tyči zakončit 1:3.Po této brance domácí vycítili šanci a snažili se přidat druhý gól,ale tentokrát Trytko včasným vyběhnutím šanci zneškodnil.V následujících minutách se hráči Přepeř snažili držet míč na svých kopačkách a dohrát v poklidu zápas.V 83.min našel Pěnička přesným centrem na malém vápně hlavu Martínka,ale jeho zakončení reflexivně vyrazil domácí brankář na roh.V 84.min opět domácí Starý předvedl nesmyslně ostrý faul na Hurta u postranní čáry,za což obdržel druhou žlutou a šel se po zásluze sprchovat.

Věděli jsme,že nás čeká nepříjemný soupeř,který doma ještě neprohrál.Bylo to bojovné utkání,ale projevila se naše větší fotbalovost a zkušenost.  @MK@