Sestava: Kumprecht – Baudys, Cimbál, Kopečný, Dědeček, Malík – Víšek (86. Janda P.), Beneš, Dohnal B., Šulava (72. Křemenák) – Rakouš

Rozhodčí: Zboroň, Mikule, Kraus

žk 0:1    čk 0:0   diváků 120

Ani čtvrtý jarní pokus přepeřskému béčku nevyšel moc slavně, sic zajížděl na hřiště jednoho z lídrů okresního přebořu. Ve Studenci jsme obdrželi „milosrdnou „čtyřku“.

V oslabené sestavě způsobené absencemi hráči Přepeř, jsme byli od začátku „otloukánky“, ačkoliv jsme do 19.té minuty drželi nerozhodné skóre, pak jsme během jedenácti minut obdrželi tři góly a bylo po zápase. Domácí Studenec ještě přidal do poločasu čtvrtý gól.

Do druhého poločasu dorazili naštěstí i domácí hráči ukolébání náskokem z první půle a přes jejich územní převahu nevstřelili již žádný další gól, je remíza z druhého poločasu úspěchem. Naše zlepšení z druhého poločasu, může být pouze jiskřičkou na další zápasy.

Bohužel „hamižné“ jarní skóre ze čtyř zápasů je 0:15 a 0 bodů je otřesné, i když jsme měli těžší soupeře, nejsou omluvitelné výkony některých našich hráčů!