FK Přepeře „B“-Libštát 0:6 (0:4)

Sestava: Trytko – Malík, Kupka (46. Dědeček), Kubáček, Baudys – Kvapil, Beneš, Horák T. (80. Janda P.), Víšek (46. Šulava) – Rakouš, Tokan

Rozhodčí: Mikule

žk 1:0   čk 0:0   diváků 50

Třetí jarní pokus přepeřského béčka vyšel také naprázdno, ba ještě hůř, než minulý týden zápase v Bozkově, po hrozivém výkonu jsme schytali debakl 0:6 od prvního Libštátu.

Vše začlo golovou šancí Tomína a následnou rukou hostujícího hráče v pokutovém území, bohužel píšťalka sudího zůstala němá a následný útok hosté potrestali, přímý volný kop zahrávaný z naší pravé strany pokutového území, poterstali hrubku domácího golmana, 6. minuta 0:1. Poté jsme měli ještě dvě gólové příležitosti ,které nebyly proměněny. Kdežto hosté trestali nemilosrdně všechny naše chyby a do poločasu ještě přidali další tři trefy, poločas 0:4. Ve druhém poločase bylo na hřišti již pouze jedno mužstvo a to tým hostí, kteří přidali dva góly a zaslouženě vyhráli naším debaklem 0:6.

Do příštího zápasu se musíme dát dohromady, abychom na hřišti druhého Studence nedostali ještě větší „klepec“!