FK Přepeře „B“ – Košťálov „B“ 0:1 (0:0)

Na prvním mistrovské utkání jarní části sezony ročníku 2015/2016 jsme s béčkem přivítali na „domácím“ trávníku v Semilech Košťálovské béčko. Posíleni o několik hráčů „Á“ týmu jsme chtěli utkání vyhrát a tím udělat velký krok k záchraně v okresním přeboru (z nejistých důvodů bude totiž snížen počet účastníků v I.B třídách :-(! ). Bohužel pro nás neměl svůj dobrý den hlavní rozhodčí, který nám již ve 28. minutě vyloučil do té doby jednoznačně nejlepšího hráče na hřišti Tomáše Horáka. Aby vše kompenzoval, tak hostům udělil celkem 9! žlutých karet a v 52. minutě se konečně „trefil“ a mohl vyloučit i hostujícího hráče a od té doby nebyla udělena jediná další karta!

Nicméně zápas jsme si prohráli sami, když jsme v 82. minutě neuhlídali hostujícího Tulacha, který Koštálovu trefil 3 body a naše ojedinělé šance šli vniveč. Utkání by více slušela remíza, bohužel historie se na průběh zápasu ptát nebude 🙁 .

Sestava: Kumprecht – Kvapil, Dohnal, Dědeček, Baudys – Malík (61. Bakoš), Víšek (61. Křemenák), Horák T., Trč – Rakouš (69. Janda Petr), Laurin (80. Šulava)

rozhodčí?: HR: Mašek AR1: Janda M. AR2: Honců
diváků 50
žk 3:9! čk 1:1!

Napsat komentář