Mírová-FK Přepeře „B“ 2:5

Přepeřské béčko sehrálo v sobotu 19.3.2016 první a zároveň jediné přípravné utkání před jarní částí a zavítalo na hřiště Mírové, která se trápí i v okresním přeboru, což bylo vidět i na konečném výsledku.

Přepeře začaly ve velkém stylu, kde tempo hry udával vynikající střední záložník Vojta Havlín, který znovu ukázal, že do této soutěže opravdu nepatří. Bohužel jeho absencemi se nemůže plně zapojit do vítězného tažení našeho „Á“ týmu v I.B západ. Hned v prvních minutách jsme měli dvě velké šance, které skončily bohužel mimo branku domácího Pavla Jandy. Paradoxně se do vedení dostali domácí. Prvních třicet minut jsme, ale stejně vyhráli poměrem 1:3 (hrálo se netradičně 3×30 minut). Ve druhé třetině jsme přidali na 1:4 a ve třetí třetině jsme si došli za jednoznačným vítězstvím 2:5. Nutno připomenout, že jsme hráli v celkem zajímavé sestavě, o starší hráče nebyla nouze :-).

Celkově se o gólové hody postarali Raky 2x (druhý nejlepší hráč po Vojtovi, který byl schopen na menším hřišti utéct i mnohem mladším hráčům), 2x Tonda a to ještě několik tutových šancí s přehledem zahodil a výpomocný Karas.

Sestava: Kumprecht – Laurin, Dohnal B., Dědeček, Malík, Karásek, Havlín, Víšek, Šulava, Rakouš, Janda Petr, Křemenák