Sestava: Kumprecht – Tušer (20. Kubáček), Hrmo, Feri, V. Hurt – O. Horák, Abraham (80. Trč), Peškar, Císař – Pěnička, Tokan (78. T. Horák).
Branky: 55. Čech – 42. Abraham, 56. Tokan, 82. Peškar.
Rozhodčí: Marek – Hanousek, Dvořák,
ŽK: 1:1
Diváků: 70

Přepeře přijely do Mšena s cílem postoupit. V 11. minutě unikl po křídle Tokan a odcentroval, Pěnička sklepl na čerstvou posilu, exligového Abrahama, jehož zblokovaná střela skončila těsně vedle domácí branky. Ve 13. minutě překvapil Hurt domácího brankáře střelou ze 40 metrů, a ten si oddechl, když míč skončil těsně nad břevnem. Ve 42. minutě po centru ze strany se ve vápně dostal k balonu Abraham, obhodil si brankáře a skóroval na 0:1.

V 55 minutě zahrávali domácí rohový kop, brankář Kumprecht míč podběhl a domácí hráč Čech hlavou vyrovnal na 1:1. O minutu později Císař zatáhl míč po levé straně, našel Pěničku, ten přenechal míč Tokanovi, který umístěnou střelou k tyči vrátil hostům vedení. V 62. minutě Pěnička předvedl nádherný slalom, na vápně se postupně zbavil čtyř soupeřů, ocitl se sám před brankářem, ale neproměnil. V 65. minutě centroval ze strany Tokan a k údivu všech skončil míč na břevně domácí branky. Domácí se snažili o vyrovnání, ale jejich akce končily na dobře fungující obraně dirigované zkušeným Hrmem. V 82. minutě předvedly Přepeře rychlý kontr na jeden dotek a Pěnička vysunul Peškara, který běžel z půlky sám na brankáře a na dvakrát ho překonal – 1:3. V 86. minutě se domácí dostali do ojedinělé šance a po závaru na malém vápně brankář Kumprecht odčinil svou chybu a chytil jistý gól.

„Zaslouženě jsme postoupili, po celý zápas jsme byli lepším týmem, nebylo poznat, že hrajeme o dvě soutěže níže a převyšovali jsme domácí ve všech herních činnostech. Do mužstva dobře zapadl bývalý reprezentant Martin Abraham,“ dodal k utkání místopředseda FK Přepeře Miroslav Kvapil.