FK Přepeře-SK Sobotka 2:2 (1:0)

Branky Přepeř:10. min. Pěnička 1:0,80.min. Trč 2:2
Sestava: 1.poločas: Kumprecht-Hrmo,Kupka,Feri,Kvapil-O.Horák,Abraham,Peškar,T.Horák-Pěnička,Císař
2.poločas:Trytko-Malík,Martínek,Abraham(70.Kupka)Baudys-Trč,Peškar(70:T.Horák)Pěnička (65.O.Horák),Janda(75.Císař)-Žabokrtský,Tokan

V prvním zápase zimního turnaje v Lomnici jsme se střetli s účastníkem královéhradecké 1.A třídy-SK Sobotka.
Utkání začalo ve svižném tempu,v 10.min.prostrčila exligová posila Martin Abrham míč na Pěničku a ten z hranice vápna chladnokrevně zavěsil na zadní tyč 1:0.Poté převzali iniciativu hráči Sobotky,měli více balon na svých kopačkách,měli několik standardních situací,ale přepeřští se úspěšně bránili a podnikali nebezpečné protiútoky.
Hned na začátku druhé půle unikl útočník Sobotky po pravém křídle a přes obránce prostřelil i gólmana Přepeř.V 56.min.zahrávala Sobotka nepřímý kop uvnitř vápna a pěknou střelou šla do vedení 1:2.V 60.min zahrával Peškar trestný kop ze strany a Baudys na zadní tyči trefil hlavou pouze břevno.V 66.min se ocitl Trč ve velké šanci,ale obránce na poslední chvíli zablokoval jeho střelu mířící do opuštěné branky.V 77.min šli do úniku Tokan a Žabokrtský,ale Tokanovi nevyšla finální přihrávka před prázdnou branku.V 82.min se dostal sám před brankáře Trč a s přehledem vstřelil vyrovnávací branku 2:2.

———————————————————————

V prvním utkání Přepeře poznaly, že Sobotka z Královéhradecké I.A třídy není lehký soupeř. Po první brance Pěničky po přihrávce Abrahama Přepeře vedly, ale další šance neproměnily a poté soupeř otočil na 1:2. V závěru zachraňoval remízu pro Přepeře v 82. minutě Trč.

V dalším utkání se ukázaly jako favorit turnaje Kosmonosy, které rozdrtily Košťálov, jenž přijel v hodně mladé sestavě. Nejvíce branek padlo v utkání domácí Lomnice s Valdicemi. Divoký zápas nakonec domácí vyhráli 8:4.

Přepeře – Sobotka 2:2 (1:0)
Branky: Pěnička, Trč – Vích, Gerboc. Přepeře: 1.poločas: Kumprecht – Hrmo, Kupka, Feri, Kvapil – O. Horák, Abraham, Peškar, T. Horák – Pěnička, Císař. 2.poločas: Trytko – Malík, Martínek, Abraham (70. Kupka), Baudys -Trč, Peškar (70. T. Horák), Pěnička (65. O. Horák), Janda (75. Císař) – Žabokrtský, Tokan.

Kosmonosy – Košťálov 6:0 (1:0)
Branky: Kubelka 3, Řehoř, Flachbart, Siřínek.

Lomnice – Valdice 8:4 (4:2)
Branky: Fedorko 2, Hartych 2, Hrnčíř, Gaubman, Holman, Zboroň – Vočka 2, Špicar, Rejman.