Rozstání – FK Přepeře 6:4 (3:1)

Sestava:Kumprecht-Tušer(87.Bým),Kupka,Havlín-Cimbál,Hrmo-Trč(60.Trč),Císař,Martínek,Horák O(75.Rakouš).-Tokan
Branky:5.,32.Drbohlav,50.,58.Passian,23.Šindelář,68.Husák-27.Tušer,71.Martínek,79.Hrmo,88.Havlín
Rozhodčí:Řeháček-Paulus,Havel
ŽK:0:5
Diváků:120

Přepeře zajížděly v posledním podzimním kole na hřiště nevyzpytatelného Rozstání.Začátek utkání ovlivnila hrubá chyba hostujícího Hrma,který již v 5.min nabídl domácím míč do rychlého brejku a ti nezaváhali-1:0.O dvě minuty později unikl Císař po levém křídle,odcentroval a osamocený Tokan trefil hlavou jen břevno domácí branky.Ve 20.min předvedl samostatnou akci po pravé straně Tokan,ale chyběl mu větší klid na zakončení a tak poslal prudkou střelu těsně vedle pravé tyče.Ve 23. min se domácí radovali podruhé.Odražený míč po rohovém kopu opět odcentrovali před branku,Kumprecht na malém vápně zaváhal a pro Šindeláře nebyl problém uklidit míč do sítě 2:0.Ve 27.min centroval Tušer od postranní čáry a k údivu všech zapadl míč do šibenice 2:1.Ve 32.min udělali hráči Přepeř chybu na pravé straně a tečovaný centr skončil v brance 3:1
V 50.min podnikli domácí rychlý protiútok po levé straně,odcentrovali a na malém vápně byl připraven domácí Husák 4:1.V 56.min zahrávaly Přepeře sérii čtyř rohů a pokaždé chybělo ke vstřelení branky pár centimetrů.58.min přinasla pátý gól domácích-při dlouhém výkopu domácího brankáře se stopeři nedomluvili a pak ve snaze odvrátit hrozící nebezpečí přelobovali vlastního gólmana 5:1.V 67.min bylo ještě hůř.Kumprecht chyboval,zfauloval domácího útočníka a kopala se penalta,kterou z přehledem proměnil Passian 6:1.Přepeře se nevzdávaly o chvíli později v 71.min napřáhl Martínek z 25 metrů a bylo to 6:2.Po té měli ještě mnoho šancí,ale ujal se až trestný kop Hrma v 79.minutě-6:3.Přepeře dále tlačily,jenže stačily už jen v 88.min snížit po brance Havlína na konečných 6:4.

P.S. Jsme rádi,že podzim již skončil a přes zimu se vyprázdní neuvěřitelně velká marodka.Věřím,že na jaře budeme opět v plné síle a předvádět atraktivní fotbal jako prvních devět kol.