Sestava:Vrabec-Žabokrtský,Kupka,Hrmo,Tušer-Trč(80.Kvapil),Horák O.,Hurt V(81.Rakouš).,Horák T.-Tokan(83.Bakoš),Císař
Rozhodčí:Malena-Drobník,Čuřík
ŽK:3:0
ČK:1:0(60.Horák O.)
Diváků:80

Přepeře nastoupily do svého posledního domácího zápasu oslabeni o dalšího stabilního hráče Feriho,který si v minulém zápase poranil vazy v kotníku a tak na lavičce byli veteráni B týmu-Rakouš a Bakoš.Začátek zápasu se odehrával převážně ve středu hřiště,kde se bojovalo o každý metr pažitu.V 10.min ztratili domácí míč na polovině hřiště,ten se dostal k Vavřichovi a ten nikým neatakován doběhl až k vápnu a zamířil přesně k pravé tyči 0:1.V 16 min. po spolupráci bratří Horáků byla vidět šance Přepeř-Ondřej předvedl slalom přes tři hráče,přihrál Tomášovi do vápna,ten zasekl,ale vyslal slabou střelu s kterou si hostující brankář poradil.V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal,míč měli více na kopačkách hráči Přepeř,ale to nevedlo k vytvoření žádných šancí.V 50.min po chybě domácího záložníka šel hostující Vavřich sám na Vrabce,ale přestřelil.52.min přinesla nebezpečnou střelu přepeřského Císaře,ale z 20 metrů minul těsně šibenici.V 56 min zahrávaly Přepeře sérii rohů a po jednom z nich hostující brankář vyrazil reflexivně hlavičku z těsné blízkosti.O minutu později kopali hosté trestný kop a Vrabec s námahou vyrazil míč na tyč.Od 60.min hrály Přepeře oslabeni o jednoho hráč,když O.Horák zastavil nedovoleně hostujícího Vavřich a po druhé žluté kartě zamířil pod sprchy.V 67.min chybovala domácí obrana ve vlastním pokutovém území,přišel centr před branku a Vavřich pohodlně zavěsil 0:2.Když se Přepeře nadechovaly k závěrečnému tlaku,přišla opět chyba a hostující Vavřich s přehledem proměnil rychlý protiútok 0:3.Jenišovice vyhrály zaslouženě,když jim to Přepeře usnadnily svojí nedůsledností,chybami a zdlouhavou rozehrávkou.