FK Přepeře „B“-Poniklá 1:1 (1:0)

Sestava: Kumprecht – Kvapil, Janda T., Dědeček, Baudys – Trč (68. Šulava), Dohnal, Hurt V., Víšek (51. Janda P.) – Rakouš (78. Křemenák), Bakoš

Rozhodčí: Procházka     žk 4:2     čk 0:0   diváků: 50 góly: 31. Hurt V. a 80. Doležal O.

K poslednímu zápasu podzimní části, jsme přivítali na semilském hřišti houževnatého soupeře z hor, a to Poniklou, která byla v tabulce pouze tři body za námi a očekával se tvrdý boj. Jako vždy s hráči přijela hrstka nemravných, někdy až dosti sprostých diváků. Když se k tomu připočte nevýrazný výkon hlavního rozhodčího, tak si umíte představit, jaká to byla mela.

V prvním poločase byla mírná převaha domácích hráčů, kteří ale většinou vyšli bohužel gólově na prázdno. Jediný gólový moment zaznamenal v 31. minutě Vojta Hurt, který vystřelil z pěkných 35 metrů, rána tečovala obránce, poté se odrazila od tyče ven k hostujícímu brankáři a ten si střelu srazil za svá záda.

Ve druhém dějství se hra na hřišti moc nezměnila, jen s tím rozdílem, že hosté měli nebezpečné rychlé brejky. A v 80. minutě se jim podařilo po rohovém kopu vyrovnat, kdy si domácí obrana nepohlídala hráče Doležala. Z druhého poločasu stojí už pouze za zmínku šance Rakyho, kdy přestřelil asi ze tří metrů hostující branku.

Tudíž jsme nenavázali na minulou výhru z Jilemnice a budeme přezimovat v minusových bodech a v globále je to zbytečná ztráta dvou bodů.