Jilemnice „B“ – FK Přepeře „B“ 1:2 (1:0)

Sestava: Kumprecht – Kvapil, Janda T., Dědeček, Baudys (66. Šulava) – Janda P. (46. Víšek), Kocour, Havlín, Laurin – Bakoš (77. Křemenák), Císař

Rozhodčí: Mikule     žk 0:0     čk 0:0   diváků: 5

V neděli 25.10.2015 zajíždělo přepeřské béčko do Jilemnice, aby zde poměřilo síly s místní rezervou. Přepeřáci byli posíleni dvěma nadstandardními hráči Vojtou Havlínem a s kapitánskou páskou Tomášem Císařem a bylo to také od začátku hodně znát. Paradoxně se z prvního gólu radovali domácí, kdy v 10. minutě si hráč Tuže Michal zpracoval balón z pravé strany „zadní částí těla :-)“ a Kvápa ho neubránil 1:0. V prvním poločase měli gólové šance Baudy, Dědis, Rosi, několikrát Vojta, Tomáš Janda a dokonce dvakrát Janda Petr, který měl obrovskou chuť do zápasu po sobotním startu za áčko v I.B třídě :-), ale ani jeden z nich se ještě v první půli neprosadil.

Ve druhém poločase jsme začali svižně, Vojta nastřelil tyč a z následné dorážky Cisi vysoko přestřelil. Naštěstí v 58. minutě se již Vojta nemýlil a srovnal na 1:1. Poté jsme vzali otěže zápasu zcela na své kopačky a zúročilo se nám to ve vítězný gól v 80. minutě po založené akci na levé straně Romanem – Cisi 1:2.

Od vstřeleného gólu jsme se stáhli do obrany a hrozili pouze z rychlých brejků. Domácí nás mačkali co to šlo, ale naštěstí jsme neinkasovali ani z jedné jejich šance. Největší tutovku zahodil v 90. minutě domácí gólman, kdy těsně minul naši pravou šibenici. A tak jsme navázali na sobotní výhru „Á“ týmu v Zákupech (0:3). Skvělým výkonem ve střední záloze se blýskl Aleš Kocour, který zaskakoval za zraněného Bohouše a chybějícího Cimbiho. Za neopomenutí samozřejmě stojí bojovný výkon celého mužstva.

Díky všem za bojovnost a vydřené vítězství, tři body jsou naše :-).