Sestava:Vrabec-Hrmo,Kupka,Feri,Hurt V.-Trč,Horák O.,Hartman(11.Tušer),Horák T(Tokan).-Martínek,Žabokrtský
Branky:6.Horák T.-10.,82. Serdel,13.Bečvařík
Rozhodčí: Lopuszynski-Vrtal,Marek
ŽK:4:2
Diváků:50
Domácí vstoupili do utkání velice aktivně.Hosté se za prvních deset minut skoro nedostali k balonu a sotva překročili vlastní polovinu.Již ve 2.min se dostával do slibné šance T.Horák,na hranici vápna byl faulován a z nařízeného trestného kopu orazítkoval Hrmo břevno hostující branky.V 6.min vyslal Hrmo dlouhý míč,za obranu si naběhl T.Horák a s přehledem přehodil hostujícího brankáře Vorlíčka 1:0.Hosté poprvé zahrozili v 10.min když si na dlouhý míč do levého křídla naběhl hostující Koutný,pohrál si s obráncem a předložilo míč na malé vápno,kde to již pro Serdela nebyl problém 1:1.Ve 13.min zahrávali hosté trestný kop ze strany hřiště a úplně nekrytý útočník hostí hlavou skóroval 1:2.Domácí se po této brance dostali do útlumu,znervózněli a kupili jednu chybu za druhou.Drželi častěji míč na svých kopačkách,ale hosté hrozili z nebezpečných,rychlých brejků.Druhý poločas se podobal tomu prvnímu,Přepeře kombinovaly,hosté pozorně bránili a rychlým přechodem do útoku trápili domácí.V 52.min centroval Hurt,ale hlavičku Martínka reflexivním zákrokem vyrazil na roh brankář Vorlíček.V 65.min napřáhl z 20 metrů Hrmo a jeho střela jen těsně minula branku hostí.V 82.min zahrávali hosté trestný kop,centr našel opět zcela osamoceného útočníka hostí a ten hlavou nezaváhal 1:3.V 85.min zahrával domácí Hrmo přímý volný kop,ale jeho rána minula těsně šibenici.Poté již domácí dohrávali v křeči a hosté taktickou hrou dovedli zápas do vítězného konce.Přepeře tak našly teprve ve čtvrtém mistrovském zápase ve své historii přemožitele a zaslouženě prohrály.Nepočítám-li „pouťový“ zápas v Košťálově,tak to je porážka po třiceti kolech.

Nejvíce na prohře mrzí to,jak se prohrálo-bez bojovnosti,nasazení.Hráči asi měli v hlavách,že se každý porazí sám.Je potřeba si z toho vzít ponaučení a začít zase makat na 100%. @MK@